Vyhľadávanie zájazdu

Royal Lanta Resort *** Thajsko Ko LantaTermíny a ceny

Royal Lanta Resort *** Thajsko Ko Lanta

Royal Lanta Resort ***, Ko Lanta - Popis: veľmi príjemný hotel je ideálnym miestom pre oddych a relaxáciu. Je obklopený bujnou tropickou záhradou, ktorá dáva každému hosťovi svoje súkromie a pocit nádhernej prírody okolo seba. Leží na pláži Klong Dao. Hotel sa skladá z dvojposchodových pavilónov, z ktorých je výhľad do záhrady alebo okolitej prírody. Ponúka 48 izieb, v základnej ponuke sú izby typu deluxe.

- Vybavenie: reštaurácia, bar, obchod, kaviareň, konferenčná miestnosť, zmenáreň, čistiareň, trezor na recepcii, pripojenie k internetu za poplatok.

- Pláž: piesočnatá priamo pred hotelom.

- Zábava a šport: 2 bazény s výhľadom na pláž a do okolitej prírody, masážne a relaxačné centrum, salón krásy, požičovňa bicyklov.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, TV, chladnička, kúpeľňa s WC.

-

Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok - Popis: hotel má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetovej metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Hotel ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby superior.

- Vybavenie: reštaurácia (nonstop) s thajskou i medzinárodnou kuchyňou, pekáreň s ponukou tort a kávy, bar, babysitting, trezory, čistiareň, konferenčné sály.

- Zábava a šport: vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, minibar, TV, telefón.

- Na izbe max. 3 osoby. 2 deti do 12 rokov sú možné v izbe deluxe s prístelkou za príplatok. 3 deti sú možné v izbe s prepojenými dverami.

- https://www.bangkokpalace.com/

-

deň 1 - ODLET Z PRAHY (VIEDNE): Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

deň 2 - PRÍLET DO BANGKOKU: Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 3 - BANGKOK: Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t rýdzeho zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si prehliadnete kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)

deň 4 - BANGKOK - KO LANTA: Raňajky. Transfer na letisko v Bangkoku, odlet do Krabi. Transfer na Ko Lanta, ubytovanie.

deň 5 - KO LANTA: Raňajky. Pobyt na tomto krásnom ostrove so podobá skôr snu ako skutočnosti. Volný program.

deň 14 - KO LANTA - KRABI - BANGKOK - PRAHA (VIEDEŇ): Transfer minibusom na letisko Krabi, odlet do Bangkoku a následne do Prahy/ Viedne.

deň 15 - PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE):Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -