Vyhľadávanie zájazdu

Royalton Cayo Santa Maria ***** Kuba, Cayo Santa MariaTermíny a ceny

Royalton Cayo Santa Maria ***** Kuba, Cayo Santa Maria

Royalton Cayo Santa Maria *****, Cayo Santa Maria - Popis: novopostavený luxusný hotelový rezort určený iba pre páry staršie ako 18 rokov.

- Vybavenie: 2 À la carte reštaurácie, snack-bar, 4 bary, obchod so suvenírmi, internet, lekárska služba (24 hod). Plážové uteráky (zadarmo). Hostia môžu zdarma využívať reštaurácie susedných hotelov Memories Paraiso & Azul.

- Pláž: dlhá pláž s jemným bielym pieskom priamo pri hoteli.

- Zábava a šport: 2 bazény, ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo, All Inclusive zahŕňa: tenis (v susednom hoteli Memories Paraiso & Azul), fitness (v El Pueblo la Estrella), bezmotorové vodné športy - windsurfing, kajak, vodné bicykle, katamarán. Za poplatok: kúpeľné terapie, motorové vodné športy.

- Stravovanie: All Inclusive zahŕňa: raňajky, obedy aj večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii, snacky a neobmedzená konzumácia nealkoholických a alkoholických nápojov (24 hod).

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, fén, klimatizácia, stropný ventilátor, SAT- LCD, telefón, trezor (zdarma), kávovar, minibar, žehlička a balkón či terasu.

- Na izbe je možné ubytovať maximálne 2 dospelé osoby.

- https://www.royaltonresorts.com/royalton-cayo-santa-maria

deň 1 - ODLET DO HAVANY/VARADERA: Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet a prílet do Havany/Varadera. Uvítanie na letisku, transfer do hotela vo svetoznámom letovisku Varadero, ktoré je od Havany vzdialené 140 km. Ubytovanie, nocľah.

deň 2 - VARADERO: Pobyt v hoteli vo Varadere s raňajkami, polpenziou či s programom All Inclusive. Najväčšie turistické letovisko Kuby Varadero sa veľmi rýchlo rozvíja, prebieha tu výstavba veľmi kvalitných hotelov s kvalitnými službami. Pláž s jemným bielym pieskom a pozvoľným vstupom do vody sa ťahá v dĺžke viac ako 20 km a ponúka ideálne podmienky na kúpanie, opaľovanie a vodné športy. Obľúbený program All Inclusive zahŕňa raňajky, obed aj večeru formou švédskych stolov, občerstvenie počas dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby vrátane vynikajúcich miestnych kokteilov a širokou ponukou športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov. Počas dňa aj večer hotely usporadúvajú animačné programy pre hotelových hostí vrátane opatrovania detí.

deň 11 - VARADERO - VIEDEŇ: Raňajky, popoludní transfer na letisko v Havane/Varadere a odlet do Viedne.

deň 12 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -