Vyhľadávanie zájazdu

Safari a pobyt pri oceáne - Mozambik - Jock Safari Lodge, Kruger National parkTermíny a ceny

Safari a pobyt pri oceáne - Mozambik - Jock Safari Lodge, Kruger National park

Simbavati Hilltop Lodge ****, Timbavati Game Reserve - Popis: luxusná lodge ležiaca v samom srdci prírodnej rezervácie Timbavati. Rezervácia je domovom bielych levov a ponúka na 12 000 hektároch autentickej a nezabudnuteľnej africkej safari.

- Vybavenie: 8 luxusných safari stanov, rozľahlá terasa pre pozorovanie zveri, reštaurácia, bar, bazén, suveníry, práčovňa, Wi-Fi k dispozícii v recepcii, platobné karty akceptované.

- Strava/aktivity: plná penzia (okrem nápojov), čaj / káva, ranné a popoludňajšie safari v otvorených terénnych vozidlách s rangerom.

- Vybavenie izieb: klimatizácia, minibar, fén, moskytiéra, kúpeľňa / wc & vonkajšia sprcha, elektricky vykurované deky, terasa, chladnička, trezor.

- Iba deti staršie ako 12 rokov.

deň 1 - ODLET Z PRAHY (VIEDNE): Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom a odlet do Johannesburgu.

deň 2 - JOHANNESBURG - HOEDSPRUIT - NP KRUGER: Prílet do Johannesburgu z Prahy či Kapského Mesta (v prípade predĺženia zájazdu do JAR) a nadväzujúce odlet do Hoedspruit / Skukuza, mestečiek ležiacich v tesnom dosahu či priamo v Národnom parku Kruger. Nasleduje pozemný transfer do vybraného rezortu v NP Kruger či privátnej rezervácie Timbavati ležiace v rámci jeho územia. Ubytovanie, v podvečer safari v terénnom aute s rangerom, nocľah.

deň 3 - SAFARI V KRUGER NP: Pobyt v pravej africkej buši poskytuje všetky výhody rýdzo súkromnej rezervácie. Individuálnu starostlivosť rangera, detailne poznanie divočiny, komfort ubytovania, dobrodružné putovanie za divokou zverou a stopovanie "Veľkej päťky" - čiže leva, leoparda, byvola, slona a nosorožca. Program sa skladá z ranného safari, raňajky, návratu na základňu, odpočinku a obeda. Popoludní relaxujú návštevníci pri bazéne, prípadne si pobyt spríjemňujú ľahkým drinkom. Možno tiež vyraziť na peší prieskum buše - pochopiteľne len v sprievode ozbrojeného rangera. Popoludňajší čaj, potom nasleduje ďalšia výprava do divočiny s rangerom spojená s drinkom pri západe slnka a stopovanie zveri so svetlometom. Po návrate nasleduje večera a voľný program väčšinou s pohárom dobrého vína a v okolí táborového ohniska tzv. Boma.

deň 5 - JAR - MOZAMBIK: Skoro ráno transfer na letisko v Nelspurit alebo Skukuzs (v Kruger NP), odlet via Johannesburg (v prípade Simbavati) do Vilanculos. Transfer do hotelu, pobyt pri oceáne).

deň 6 - POBYT V MOZAMBIKU: Pobyt v rezorte s mimoriadnymi podmienkami pre kúpanie, rybárčenie, potápanie či šnorchlovanie s množstvom možností doplnkových športovo relaxačných aktivít.

deň 9 - ODLET DO PRAHY (VIEDNE): Transfer na letisko vo Vilanculos. Odlet cez Johannesburg späť do Prahy (Viedne).

deň 10 - PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE):Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -