Vyhľadávanie zájazdu

Salinda Resort Phu Quoc Island ***** VietnamTermíny a ceny

Salinda Resort Phu Quoc Island ***** Vietnam

Salinda Resort ***** - Popis: moderný dizajnový hotel v harmonických farbách navodzujúce príjemnú atmosféru relaxu. Základný ubytovanie v hlavnej budove v izbách typu deluxe, na vyžiadanie možnosť ubytovania v izbách typu suite a villa v záhrade. Všetky služby na veľmi vysokej úrovní. Okolie hotela kľudné s niekoľkými obchodmi a reštauráciami, centrum mestečka Duon Dong cca 15 minút jazdy. Wifi zadarmo v celom areáli hotela.

- Pláž: piesočná priamo pred hotelom.

- Zábava a šport: moderný bazén s výhľadom na more, wellness centrum.

- Stravovanie: raňajky sú gastronomickým zážitkom. Možnosť stravovania v hotelovej Á la carte indickej a talianskej reštaurácii, k dispozícii bar pri bazéne s výhľadom na more.

- Vybavenie izieb: luxusne vybavené izby v modernom poňatí sú vybavené balkónom alebo terasou a kútikom na prípravu kávy alebo čaju. Všetky majú minibar a vlastné sociálne vybavenie so sušičom vlasov.

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odlet z Viedne. Odbavenie na letisku 2,5 hodiny pred plánovaným odletom.

deň 2 - HO CHI MINH CITY (SAIGON): Prílet do Saigonu, transfer z letiska do hotela v Saigone. Nocľah.

deň 3 - SAIGON – PHU QUOC: Raňajky. Transfer na letisku v Saigone, prelet na ostrov Phu Quoc. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 4 - PHU QUOC: Pobyt pri mori, relaxácia, kúpanie, opaľovanie, priestor pre využitie niektorého z fakultatívnych výletov. Pláže na ostrove sú nádherné, a kedže leží v Thajskom zálive, majú odlišný charakter než iné vietnamske pláže. Phu Quoc si obľúbia nielen milovníci relaxácie na pláži, ale i vyznávači šnorchlovania.

deň 9 - PHU QUOC - SAIGON: Transfer na letisko, odlet cez Saigon do Viedne.

deň 10 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -