Vyhľadávanie zájazdu

Salzburg a čertiTermíny a ceny

Salzburg a čerti

Úvod - 2-dňový autokarový zájazd

Perex - Adventné jazero Wolfgangsee, čarovné vianočné trhy v St. Wolfgang, St. Gilen, a Strobl. Okúzľujúci barokový Salzburg (UNESCO) s bohatými vianočnými trhmi.

Ubytovanie - 2*/3* hoteli/penzióne

Stravovanie - Raňajky.

Poznámka - Der Salzburger Land Tourismus Gesellschaft m.b.H. für die SalzburgerLand Multimedia-Datenbank.

Zmena programu vyhradená.

Doprava - Autokar.

1. deň - Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (z Bratislavy o 06:30 hod.). Celé popoludnie je venované adventu na jazere Wolfgangsee. Vianočné trhy najkrajších mestečiek jazera – St. Wolfgang so slávnym kostolom, mozartovský St. Gilgen, prípadne Strobl s výstavou betlehemov a živými jasličkami. Odchod na ubytovanie.

2. deň - Raňajky, odchod do okúzľujúceho barokového Salzburgu (UNESCO). Počas predvianočných sviatkov sa mení na rozprávkové javisko, nad ktorým sa vypína pevnosť Hohensalzburg (prehliadka). Zostane vám dostatok voľného času na návštevu vianočných trhov. Obdivovať budeme tradičné ručné výrobky, adventné vence, vianočné sviečky, vonné tyčinky, možno ochutnáme vianočné pečivo, cukrovinky, varené víno a punč, grilované mäso, domáce rakúske špeciality. Návrat do Bratislavy cca o 22:00 hod.


Celková cena zahŕňa - Dopravu luxusným autokarom. 1x ubytovanie s raňajkami v hoteli/penzióne 2*/3*. Sprievodcu CK SATUR a miestneho sprievodcu v Salzburgu.

Celková cena nezahŕňa - Doplatok za jednolôžkovú izbu. Doplatok za miestenku. Vstupy. Pobytovú taxu. Cestovné poistenie.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -