Vyhľadávanie zájazdu

Salzburg - Advent na jazeráchTermíny a ceny

Salzburg - Advent na jazerách

Úvod - 2-dňový autokarový zájazd

Perex - St. Wolfgang vo vianočnej atmosfére s vôňami a špecialitami Vianoc, barokový Salzburg (UNESCO) – rozprávkové zimné javisko na úpätí pevnosti Hohensalzburg, do ktorej i nahliadneme. 

Ubytovanie - 1x v hoteli/penzióne 2*/3* 

Stravovanie - 1x raňajky

Poznámka - Der Salzburger Land Tourismus Gesellschaft m.b.H. für die Salzburger Land Multimedia-Datenbank.

Zmena programu vyhradená.

Doprava - Autokar.

1. deň - Odchod z Bratislavy o 07:00 h. Každý adventný víkend sa okolie jazier mení na javisko vianočných trhov, nádherne nejúcich kolied, blikajúcich rozsvietených lampášov, všade prítomnej vône punču a škoricových perníkov. Príchod k jazeru Traunsee k vodnému zámku Ort (filmový Zámocký hotel Ort). Pokračovanie k jazeru Wolfgangsee do mestečka St. Wolfgang, kde nás čakajú stánky s vianočnými ozdobami, cukrovinkami a vareným vínkom.Odchod na ubytovanie.

2. deň - Raňajky, odchod do okúzľujúceho barokového Salzburgu (UNESCO). Počas predvianočných sviatkov sa mení na rozprávkové javisko, nad ktorým sa vypína pevnosť Hohensalzburg (prehliadka). Zostane vám dostatok voľného času na návštevu vianočných trhov. Návrat do Bratislavy cca o 22:00 hod.


Celková cena zahŕňa - Dopravu luxusným autokarom, 1x ubytovanie s raňajkami v hoteli/penzióne 2*/3, sprievodcu a miestneho sprievodcu v Salzburgu.

Celková cena nezahŕňa - Za 1/1 izbu 20 EUR, za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR.

Vstupy, cestovné poistenie, pobytovú taxu.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -