Vyhľadávanie zájazdu

Salzburg - Čertovská družina v soľnej komoreTermíny a ceny

Salzburg - Čertovská družina v soľnej komore

Úvod - 2-dňový autokarový zájazd

Perex - Navštívime zimné záhrady i adventné slávnosti na nádvorí zámku Hellbrunn, pozrieme si pochod čertov a poprechádzame sa po krásnom predvianočnom Salzburgu.

Ubytovanie - 2*/3* hoteli/penzióne

Stravovanie - Raňajky.

Poznámka - Zmena programu vyhradená.

Doprava - Autokar.

1. deň - Odchod zo Slovenska cca o 06:45 h, príchod do zimných záhrad zámku Hellbrunn pri Salzburgu. Počas Adventu máte možnosť na jeho nádvorí obdivovať ukážky tradičnej výroby, adventné vence a vianočné ozdoby. Odchod do okúzľujúceho barokového Salzburgu (UNESCO). Počas predvianočných sviatkov sa mení na rozprávkové javisko, nad ktorým sa vypína pevnosť Hohensalzburg. Zostane nám dostatok voľného času na návštevu vianočných trhov. Večer odštartuje ďalší z tradičných pochodov čertov. Odchod do hotela.

2. deň - Raňajky. Prvou zástavkou bude jazerný zámok Ort pri meste Gmunden (známy zámocký Hotel Ort z TV seriálu). Zo zámku pokračujeme za vianočnou atmosférou do idylického mestečka Hallstatt. Čaká nás krátka prechádzka a vychutnávanie si zimnej pohody na Hlavnom námestí. Počas adventného víkendu sa zaplní stánkami s tradičnými prácami. Prehliadka miestneho kostola, možnosť vyviezť sa pozemnou lanovkou na vyhliadkovú plošinu nad mestečkom. Návrat do Bratislavy cca 22:30 h.


Celková cena zahŕňa - Dopravu luxusným autokarom. 1x ubytovanie s raňajkami v hoteli/penzióne 2*/3*. Miestneho sprievodcu v Salzburgu. Sprievodca CK SATUR.

Celková cena nezahŕňa - Doplatok za jednolôžkovú izbu. Doplatok za miestenku. Vstupy. Lanovku. Pobytovú taxu. Cestovné poistenie..


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -