Vyhľadávanie zájazdu

Samra Bay Hotel **** Egypt HurghadaTermíny a ceny

Samra Bay Hotel **** Egypt Hurghada

Poloha - Hotel sa nachádza v známej promenáde, 5 km od letiska v Hurgade a 8 km od centra mesta.

Vybavení - Hotel s krásnou architektúrou, zložený z budov so šiestimi poschodiami a výťahmi. Vhodný pre všetky vekové kategórie. Hosťom je k dispozícií vstupná hala s recepciou, zmenáreň, hlavná reštaurácia, rešteaurácie s kuchyňou orientálnou, talianskou, lobby bar, bar pri bazáne, plážový bar, bar na terase, práčovna, konferenčná miestnosť, lekárska služba, Wifi pripojenie, v blízkosti lekáreň, kozmetický salón a kaderníctvo.

Pokoje - Vlastné sociálne zariadenie, klimatizácia, telefón, minibar, TV so satelitným pripojením, trezor, sada na prípravu čaju a kávy, fén, balkón alebo terasa. 

Pláž - Hotel sa nachádza priamo na súkromnej piesočnatej pláži. Plážový servis ja zadarmo.

Sport - Niekoľko bazénov, jeden z nich v zimnom období vyhrievaný, volejbal, vodné pólo, vodná gymnastika, aerobic, posilovňa, stolný tenis, billiard, animačné programy.

Stravování - All inclusive: - raňajky, obedy a večere formou bufetu- 10: 00-11: 00 neskoré raňajky- 12: 30-17: 30 popoludňajšie občerstvenie- 21: 30-23: 00 neskorá večera- 10:00 - 24:00 nealkoholické a alkoholické nápoje

Děti - Detský bazén, ihrisko, mini disko, detský klub pre deti od 4 - 12 rokov.

Poznámka - Od roku 2012 musí mať každé dieťa vlastný cestovný pas.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -