Vyhľadávanie zájazdu

Sandals Emerald Bay ***** Bahamy ExumasTermíny a ceny

Sandals Emerald Bay ***** Bahamy Exumas

Sandals Emerald Bay *****, Exumas - Popis: exkluzívny hotel určený iba pre páry staršie ako 18 rokov, po príchode do hotela každý hosť dostane svojho osobného komorníka, ktorý sa o Vás stará po celú dobu pobytu a zabezpečí pre Vás všetko od maličkostí doručenia fľaše vychladeného šampanského až po extravagantné požiadavky, ako napr zaistenie privátnej večere priamo na pláži. Nech ste kdekoľvek, Váš komorník stále čaká s mobilom na Vaše zavolanie. Hotelový rezort je určený pre náročnejších klientov, nachádza sa na ostrove Great Exuma, uprostred udržiavanej záhrady, priamo pri nádhernej piesočnatej pláži.

- Vybavenie: k dispozícii sú 2 veľké bazény, 6 reštaurácií, 7 barov, 4 bazény, 4 jacuzzi, obchod so suvenírmi, kúpeľné centrum, sauna, salón krásy, internet, konferenčná miestnosť, lekárska služba.

- Pláž: hotel leží priamo pri nádhernej pláži Emerald Bay s bielym pieskom.

- Zábava a šport: 6 tenisových kurtov, stolný tenis, biliard, vonkajší šach, nemotorové vodné športy (kanoe, kajak, plachtenie, windsurfing, šnorchlovanie, potápanie), fitnes centrum, plážový volejbal, animačné programy. Za poplatok: 18-jamkové golfové ihrisko (Greg Norman), kúpeľné terapie.

- Stravovanie: All Inclusive, ktoré zahŕňa raňajky a obedy formou bufetu, večere À la carte, nealkoholické a alkoholické nápoje.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, klimatizácia, sušič vlasov, župany, telefón, trezor, rádiobudík a DVD prehrávač, sat. TV, minibar, kávovar, internetové pripojenie (za príplatok), 24-hod izbový servis, služby komorníka (podľa priania Vám vybalí, zabalí, naservíruje Vám raňajkami na Váš balkón, a pod.). Všetky izby majú výhľad na more.

- Možnosť ubytovania max. 2 osoby na izbe.

- https://www.sandals.com/emerald-bay/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie 2 hodiny pred odletom a let do Nassau. Privítanie na letisku. Ubytovanie.

deň 2 - POBYT NA BAHAMÁCH: Pobyt pri mori s možnosťou výletov a športového vyžitia. Bahamy sú známe ako raj potápačov. Večer je možné stráviť v niektorej z miestnych reštaurácii, kasíne alebo pri hotelovom bazéne pri pohári dobrého miestneho rumu. Na vyžiadanie spracujeme ponuku pobytu na niektorom z osamelých ostrovčekov ďaleko od civilizácie.

deň 8 - ODLET DO VIEDNE: Transfer na letisko a odlet do Prahy (Viedne).

deň 9 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -