Vyhľadávanie zájazdu

Sandies Tropical Village **** Keňa MalindiTermíny a ceny

Sandies Tropical Village **** Keňa Malindi

Sandies Tropical Village ****, Malindi, severné pobrežie - Popis: elegantný rezort s 51 izbami sa skladá z dvojpodlažných viliek vybudovaných po vzore masajských obydlia a je vzdialený iba pár metrov od udržiavané privátnej pláže. Príjemnú atmosféru hotela podčiarkuje aj ochota a prívetivé správanie miestneho personálu. Športové aktivity ponúkané v rámci animačných programov potešia najmä priaznivcov aktívneho odpočinku.

- Vybavenie: vstupná hala s recepciou 24/7, úschovňa batožiny, concierge služby, Wi-Fi pripojenie, 2 reštaurácie, 3 bary, bazén s ležadlami, zapožičanie plážových osušiek, obchod, zmenáreň, business centrum, konferenčná miestnosť, diskotéka, za poplatok: Mvua African Rain Spa (masáže, salón krásy, fitness centrum, bazény so slanou vodou, práčovňa), stráženie detí, lekár na telefóne.

- Pláž: biela piesočná pláž priamo pri hoteli, v blízkosti hotela podmorský národný park Malindi Marine.

- Zábava a šport: večerné animačné programy, vodný aerobik, strečing, vodná gymnastika, lukostreľba, plážový volejbal, stolný tenis, za poplatok turistické centrum s ponukou výletov, centrum vodných športov (potápačské centrum PADI), windsurfing, katamarány, kanoe, plachtenie, rybárčenie.

- Stravovanie: All Inclusive (welcome cocktail, raňajky, obedy a večere v hlavnej reštaurácii, nealkoholické nápoje, ovocné džúsy, miestne pivá, vybrané vína, voda, čaj a káva podávané v hlavnej reštaurácii počas podávania jedál, raňajkové pečivo ponúkané v Beach Bar podľa harmonogramu, večerná káva a čaj podávané v baru Tropical Jahazi o 16:00 s cookies a sušienkami. Raňajky sa podávajú od 07:30 do 10:00, obed sa podáva od 13:00 do 14:30 a večera sa podáva od 20:00 do 21:30. Bar Tropical Jahazi ponúka po celý deň osviežujúce nápoje, ovocné džúsy, kávu, čaj, jednohubky a pečivo. Po 18:00 je k dispozícii výber liehovín a kokteilov. Tropický plážový bar ponúka nealkoholické a alkoholické nápoje od 10:00 do 17:00. Disco bar ponúka nealkoholické a alkoholické nápoje od 22:00 do polnoci).

- Vybavenie izieb: kúpeľňa (umývadlo, sprcha), oddelené WC s bidetom, fén, individuálne nastaviteľná klimatizácia, stropný ventilátor, moskytiéra, elektronický trezor, minibar, terasa. V základne cene je izba typu Deluxe.

- https://tropicalvillage.sandies-resorts.com/

deň 1 - VIEDEŇ - MOMBASA: Odbavenie 2 hodiny pred plánovaným odletom. Odlet do Mombasy.

deň 2 - PRÍLET DO MOMBASY: Prílet do Mombasy. Uvítanie a transfer mikrobusom do hotela podľa výberu. Pobyt s raňajkami, polpenziou, plnou penziou alebo All inclusive. Nocľah.

deň 3 - POBYT PRI MORI: Pobyt pri mori s raňajkami, polpenziou, plnou penziou alebo s programom All Inclusive. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či šnorchlovanie s pozorovaním koralov, ktoré sa v hojnom množstve vyskytujú približne 500 - 700 m od pobrežia, takže počas odlivu je možné najmä v oblasti severného pobrežia dôjsť peši až k útesu a pozorovať bohatý podmorský život (topánky do vody nutné). Odporúčame využiť bohatú ponuku safari do niektorého z kenských národných parkov a ponuku fakultatívnych výletov. Okrem výletu safari odporúčame návštevu Mombasy a jej starobylého centra, ďalej sú obľúbené výlety na ostrov Wasini s pozorovaním delfínov, rybárčenia a ďalšie výlety.

deň 9 - ODLET DO VIEDNE: V ranných hodinách transfer na letisko, odlet a prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -