Vyhľadávanie zájazdu

Sandos Cancún Resort ***** Mexiko CancúnTermíny a ceny

Sandos Cancún Resort ***** Mexiko Cancún

Sandos Cancún Resort *****, Cancún - Popis: All inclusive resort priamo na jednej z najatraktívnejších pláží je orientovaný skôr na dospelú klientelu, ale privíta aj rodiny s deťmi. Centrum mesta Cancún je vzdialené cca 10 km. Letisko v Cancúne je vzdialené cca 12,5 km, transfer trvá približne 15 minút.

- Vybavenie: 24-hodinová recepcia, infinity bazény, Wi-Fi pripojenie zdarma, 5 reštaurácií, 2 bary, animačný tým, The Rhythm experience program, room service, salón krásy.

- Pláž: priamo pri piesočnatej pláži.

- Zábava a šport: fitness centrum, spinning area s výhľadom na oceán, SPA del Mar, nemotorizované vodné športy, tenisový kurt, „The Rhythm Experience“ (rezidentní DJs, iná hudobná atmosféra pri rôznych bazénoch, živá hudba večer v Bar One, živé vystúpenia pri západe slnka v Bar Two), večerné parties, kurzy varenia.

- Stravovanie: all inclusive, menu aj pre vegánov. Reštaurácie a bary v resorte: Zango (bufetové raňajky, obedy a večere á la carte), Frattini´s (talianska), Gaijin (japonská), St. Trop (pri bazéne, obedy a snacky, pizza), Seasons (steakhouse), Bar One (lobby bar) a Bar Two (bar na pláži).

- Vybavenie izieb: klimatizácia, minibar, Nespresoo kávovar, trezor, TV, žehlička so žehliacou doskou, župany a papuče. Všetky izby majú pripojenie na Wi-Fi. Základným typom ubytovania je Superior Room, za doplatok možné ubytovanie v Deluxe Room alebo v niektorej z troch typov suit.

- http://www.sandoscancunresort.com/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do Cancúnu, uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa Vášho výberu v Cancúne (cca 20 min.), rozmanitom letovisku Playa del Carmen (cca 1,5 hodiny) alebo Akumal (transfer trvá cca 2 hodiny).

deň 2 - POBYT V CANCÚNE ALEBO PLAYA DEL CARMEN: Pobyt pri mori v hoteli podľa Vášho výberu v letoviskách Cancún alebo Playa del Carmen či v Akumal. Pobyt bez stravy, s raňajkami či s All Inclusive. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či šnorchlovanie s pozorovaním koralov. V hoteloch s programom All Inclusive sú v cene pobytu raňajky, obed aj večera formou švédskych stolov v hlavnej reštaurácii (v ďalších reštauráciách Á la carte je nutná rezervácia 24 hodín vopred), snacky počas dňa, neobmedzená konzumácia nealkoholických aj alkoholických nápojov počas dňa väčšinou až do polnoci, široká ponuka športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov v cene pobytu. Pestrá ponuka animačných a zábavných programov Vás zabaví počas celého dňa aj večera. Pobyt v Mexiku ponúka množstvo aktivít – odporúčame fakultatívne navštíviť najväčší a najslávnejší komplex mayských pyramíd na polostrove Yucatán – Chichén Itzá. Milovníci vodných radovánok by si nemali nechať ujsť návštevu prírodných rezervácií Xel – Há či Xcaret s možnosťou plávania s delfínmi. Nezabudnuteľným zážitkom je prehliadka mayskej pevnosti na brehu mora v Tulum. Veľkým zážitkom sú aj jednodenné výlety na ostrovy Cozumel či Isla Mujeres so šnorchlovaním a pozorovaním koralov a vynikajúcimi nákupnými možnosťami. Pobyt v Mexiku ponúka široké možnosti nočného života – od prechádzok po rušnej promenáde v letovisku Playa del Carmen s mnohými reštauráciami, barmi a obchodíkmi so suvenírmi či návštevu luxusných reštaurácií a klubov v Cancúne. Len máloktorý turista odolá nákupu niektorého z miestnych suvenírov - šál, šatiek, mexického sombrera, tequily či mezkalu až po keramické mayské kalendáre.

deň 11 - ODLET DO VIEDNE: Predpoludním voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či posledné nákupy suvenírov. Popoludní transfer späť na letisko v Cancúne a odlet späť do Viedne.

deň 12 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -