Vyhľadávanie zájazdu

Sandos Playacar Beach Resort ***** Mexiko Playa del CarmenTermíny a ceny

Sandos Playacar Beach Resort ***** Mexiko Playa del Carmen

Sandos Playacar Beach Resort ***** - Popis: hotelový rezort sa nachádza blízko letoviska Playa del Carmen v štvrti Playacar. Ubytovanie je rozdelené do troch sekcií. Family Section vhodná pre rodiny s deťmi, klubmi pre menšie deti aj tínedžerov, Royal Elite Hacienda Section pre tých, ktorý vyhľadávajú relax vo vlastnej vilke a Select Club Adults Only pre dospelých, ktorým poskyuje optimálne súkromie od zvyšku rezortu, vlastný bazén v štýle lagúny, bary a exkluzívne raňajky v Lounge bare. Nákupné možnosti sú dostupné cca 5 min. chôdze od hotela v menšom nákupnom centre, centrum Playa del Carmen je vzdialené cca 3 km. Letisko je vo vzdialenosti 60 km.

- Vybavenie: 170 m dlhý "infinity" bazén (celkom 9 bazénov, vrátane jedného v Adults Only), 819 izieb, 8 reštaurácií a 2 Snack bary, 6 barov, kaviareň Cupcake Cafe, diskotéka, možnosť usporiadania svadby, Wi-Fi pripojenie vo verejných priestoroch resortu, detský klub, ihrisko, detské bazény, Mini Eco Park, Teen´s Club, babysitting, herňa, SPA, priestranné fitness centrum, požičovňa áut, obchodná pasáž, lekárska pomoc.

- Pláž: piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis zdarma.

- Zábava a šport: fitness centrum, aerobik, vodné pólo/basketbal, zumba, cyklotúry, nemotorizované vodné športy, šnorchlovanie, potápanie, tenis, SPA Del Mar s ponukou masáží a rôznych telových procedúr, Kids SPA, biliard, stolný tenis, šachy, spoločenské hry, zábavné programy a živé vystúpenia, night club. Stravovanie: all inclusive. K dispozícii je hlavná reštaurácia s bufetom, v Adults Only časti Oceanfront Breakfast (raňajky a snacky), Il Piemonte (talianska), Gourmex (mexická), El Gaucho (mexická), Fogo de Janeiro (brazílska), Le Gourmet (francúzska), Asiana (ázijská), Lobby bar, Cupcake Cafe a 24-hodinový room service. Vybavenie izieb: štandardne je izba vybavená klimatizáciou, TV, trezorom, minibarom, setom na prípravu čaju a kávy, kúpeľňou so sprchou, fénom na vlasy a kozmetickými potrebami. Riviera Family Section sa nachádza v srdci rezortu a len pár krokov od bazénov, ponúka suity s rozlohou 52 m2 (max. 2 dospelí a 3 deti). Royal Elite Hacienda Section ponúka nedávno zrekonštruované vilky. V tejto časti nájdete izby Hacienda Junior Suite s rozlohou 37 m2 (max. 3 dospelí a 2 deti) s vlastnou terasou, bazénom a jacuzzi a Royal Elite One Bedroom Suite s rozlohou 73 m2, ktoré ponúkajú priestrannú obývaciu časť a jacuzzi priamo v spálni. Časť Select Club Adults Only sa nachádza pri pláži, je určená len pre dospelých (od 18r.). V izbe Ocean Front s rozlohou 29 m2 sa môžu ubytovať 2 dospelí, v izbe Superior (32 m2) 3 dospelí.

- Poznámka: Výhody jednotlivých častí resortu:

- Select Club Adults Only

- bazén v štýle lagúny len pre dospelých,, raňajky v Select Club Adults Only Breakfast Buffet,, v rámci Adults Only sa nachádza Premium Club s výhodami ako Premium Liquor Bar, spoločenská miestnosť s TV a Wi-Fi,, exkluzívny prístup k plážovým hojdacím sieťam a lehátkam, plážovému baru a čašnícky servis.,

- Royal Elite Hacienda Section

- vilky obkopené zeleňou a s nádychom mexickej dediny,, ideálne pre tých, ktorí hľadajú kľud a tichšie prostredie,, nedávna rekonštrucia viliek,, ku každej vilke patrí privátny bazén a jacuzzi.,

- Riviera Family Section

- prepojené izby na vyžiadanie (tzv. Connecting rooms),, v izbe Riviera Family King Junior Suite sa nachádza king-size posteľ a poschodová posteľ pre 3 osoby, a tiež hydromasážna vaňa,, v izbe Riviera Family Queen Junior Suite sa nachádzajú dve double postele a jedna sofa,, ubytovanie až pre 5 osôb, z toho až 3 dospelých.,

- https://www.sandos.com/sandos-playacar/all-inclusive-resort-playa-del-carmen

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do Cancúnu, uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa Vášho výberu v Cancúne (cca 20 min.), rozmanitého letoviska Playa del Carmen (cca 1,5 hodiny) alebo Akumalu (transfer trvá cca 2 hodiny).

deň 2 - POBYT V CANCÚNE ALEBO PLAYA DEL CARMEN: Pobyt pri mori v hoteli podľa Vášho výberu v letoviskách Cancún alebo Playa del Carmen či v Akumale. Pobyt bez stravy, s raňajkami či s All Inclusive. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či šnorchlovanie s pozorovaním koralov. V hoteloch s programom All Inclusive sú v cene pobytu raňajky, obed aj večera formou švédskych stolov v hlavnej reštaurácii (v ďalších reštauráciách a la carte je nutná rezervácia 24 hodín vopred), snacky počas dňa, neobmedzená konzumácia nealkoholických aj alkoholických nápojov počas dňa väčšinou až do polnoci, široká ponuka športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov v cene pobytu. Pestrá ponuka animačných a zábavných programov Vás zabaví počas celého dňa aj večera. Pobyt v Mexiku ponúka nepreberné množstvo aktivít – odporúčame fakultatívne navštíviť najväčší a najslávnejší komplex mayských pyramíd na polostrove Yucatán – Chichén Itzá. Milovníci vodných radovánok by si nemali nechať ujsť návštevu prírodných rezervácií Xel – Há či Xcaret s možnosťou plávania s delfínmi. Nezabudnuteľným zážitkom je prehliadka mayskej pevnosti na brehu mora v Tulume. Veľkým zážitkom sú aj jednodenné výlety na ostrovy Cozumel či Isla Mujeres so šnorchlovaním a pozorovaním koralov a vynikajúcimi nákupnými možnosťami. Pobyt v Mexiku ponúka široké možnosti nočného života – od prechádzok po rušnej promenáde v letovisku Playa del Carmen s mnohými reštauráciami, barmi a obchodíkmi so suvenírmi či návštevu luxusných reštaurácií a klubov v Cancúne. Len máloktorý turista odolá nákupu niektorého z miestnych suvenírov - šál, šatiek, mexického sombrera, tequily či mezkalu až po keramické mayské kalendáre.

deň 12 - ODLET DO VIEDNE: Predpoludním voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či posledné nákupy suvenírov. Popoludní transfer späť na letisko v Cancúne a odlet späť do Viedne.

deň 13 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -