Vyhľadávanie zájazdu

Santhiya Tree Resort **** Thajsko Ko ChangTermíny a ceny

Santhiya Tree Resort **** Thajsko Ko Chang

Santhiya Tree Resort ****, Ko Chang - Popis: veľmi luxusný rezort sa nachádza priamo na piesočnatej pláži Klong Prao na kľudnom háji kokosových paliem stranou všetkého ruchu. Hotelové izby sa nachádzajú v štýlových pavilónoch, ktoré odrážajú vplyvy thajskej a toradžské architektúry. Hotelové izby sú zariadené štýlovo ratanovým a teakovým nábytkom. Hotel má celkom 50 izieb. V základnej ponuke sú vily deluxe, na vyžiadanie za príplatok je možné ubytovanie v bungalovoch s priamym vstupom do bazéna.

- Vybavenie: luxusná plážová reštaurácia s bohatým výberom národnej thajskej i medzinárodnej kuchyne, bar s večernou živou hudbou a bar pri bazéne.

- Pláž: piesočná, priamo pred hotelom.

- Zábava a šport: k dispozícii bazén s vírivkou, fitness centrum, thajské masáže, sauna. Možnosť potápačských výletov od hotela, ako aj výletov do okolia. Pri pláži pri hoteli nie sú povolené motorové plavidlá. Hotel však požičiava kajaky a kanoe, ktoré sa hodia k podvečernom prechádzkam po blízkej lagúne. Ďalej je tu požičovňa horských bicyklov.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, štýlová kúpeľňa s WC a fénom, TV, DVD / MP3 prehrávač, telefón, izbový trezor, chladnička s minibarom, rýchlovarná kanvica, terasa s výhľadom do záhrady. Wi-Fi pripojenie.

- Na izbe max. 3 osoby.

Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok - Popis: hotel má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetovej metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Hotel ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby superior.

- Vybavenie: reštaurácia (nonstop) s thajskou i medzinárodnou kuchyňou, pekáreň s ponukou tort a kávy, bar, babysitting, trezory, čistiareň, konferenčné sály.

- Zábava a šport: vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, minibar, TV, telefón.

- Na izbe max. 3 osoby. 2 deti do 12 rokov sú možné v izbe deluxe s prístelkou za príplatok. 3 deti sú možné v izbe s prepojenými dverami.

- https://www.bangkokpalace.com/

-

deň 1 - ODLET Z PRAHY (VIEDNE): Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

deň 2 - PRÍLET DO BANGKOKU: Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 3 - BANGKOK: Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t rýdzeho zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si prehliadnete kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)

deň 4 - BANGKOK - KO CHANG: Raňajky. Cca 4 hodinový transfer mikrobusom do prístavu Laem Ngop a ďalej loďou na ostrov Ko Chang. Ubytovaní v hoteli podľa výberu.

deň 5 - KO CHANG: Raňajky, voľný program. Koh Chang je dnes jedným z najobľúbenejších ostrovov v Thajsku. Vďaka svojej dosiahnuteľnosti z Bangkoku bez ďalšieho preletu a vskutku krásnym plážam sa radí medzi jeden z najlepších výberov pobytovej dovolenky.

deň 14 - KO CHANG - BANGKOK - PRAHA (VIEDEŇ): Raňajky. Transfer lodí a následne mikrobusom na letisko v Bangkoku, odlet do Prahy/Viedne.

deň 15 - PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE):Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -