Vyhľadávanie zájazdu

Savk Hotel **** Turecko AlanyaTermíny a ceny

Savk Hotel **** Turecko Alanya

Popis - Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 120 km Najbližšie mesto (km): Alanya 3 Km Typ pláže: Piesočnato - kamienková Vzdialenosť od pláže: 0m

Základné informácie - Tento 4* menší, príjemný a nedávno zrekonštruovaný hotel leží priamo na krásnej a obľúbenej Kleopatrinej pláži. V hoteli sa nachádza vstupná hala s recepciou a barom, reštaurácia, výťah, internetový kútik za poplatok. Hosťom je k dispozícii bazén, pri bazéne je bar. Ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma, na pláži za poplatok.

Poloha - Tento menší hotelový rezort je situovaný  v blízkosti centra známeho letoviska Alanya (pokojnenšia časť mesta), priamo na známej Kleopatrinej pláži. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 120 km.

Vybavenie izieb - Príjemné štandardné izby sú vybavené kúpeľňou s WC, klimatizáciou, fénom, Sat TV, telefónom, trezorom (za poplatok), minibarom (za poplatok), balkónom, WI-FI. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

Pláž - Známa niekoľko km dlhá piesočnato-kamienková Kleopatrina pláž s pozvoľným vstupom do mora a širokou ponukou monitorizovaných aj nemonitorizovaných vodných športov sa nachádza priamo pred hotelom. Klientom sú k dispozícii lehátka a slnečníky (za poplatok). Osušky nie sú k dispozícii.

Strava - V hlavnej reštaurácii sa podávajú chutné jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne. Občerstvenie a osvieženie je pre hostí pripravené i v bare pri bazéne a v lobby bare.

Pre deti - Pre deti je určený detský bazénik.

Šport a zábava - Zdarma sú k dispozícii vonkajší bazén, fitness centrum,  stolný tenis, šach a šípky. Za poplatok sú basketbal, minifutbal, plážový volejbal, bowling. Spoplatnené sú všetky vodné športy na pláži.  

Wellness - Za poplatok sú masáže.   

Koncept - Hotel ponúka ubytovanie s polpenziou (raňajky, večere) formou otvoreného. Podrobný rozpis programu dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.    

Web - www.hotelsavk.com.tr


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -