Vyhľadávanie zájazdu

Secrets Maroma Beach Riviera Cancun ***** Mexiko Playa del CarmenTermíny a ceny

Secrets Maroma Beach Riviera Cancun ***** Mexiko Playa del Carmen

Secrets Maroma Beach Riviera Cancun *****, Riviera Maya - Popis: luxusný rezort v stredomorskom štýle iba pre osoby staršie ako 18 rokov sa nachádza 40 km od letiska v Cancúne a 15 km severne od Playa del Carmen, priamo pri veľmi peknej pláži s jemným bielym pieskom. Do centra rušného letoviska Playa del Carmen s mnohými reštauráciami, barmi a obchodíkmi je to len 10 min. jazdy. Takmer zo všetkých 290 luxusne zariadených izieb je čiastočný výhľad na more. V rámci Preferred Club môžu hostia ubytovaní v izbách typu Preferred Club využiť služby:

- Vybavenie: k dispozícii 6 á la carte reštaurácií, jedna hlavná reštaurácia, 5 barov, veľký bazén, jacuzzi, fitness, veľmi dobre vybavené kúpele, masáže, kadernícky salón, obchod so suvenírmi, požičovňa automobilov, turistické centrum, prístup k internetu a konferenčná miestnosť.

- Pláž: prekrásna pláž s jemným bielym pieskom a ležadlami a slnečníkmi zdarma priamo pri hoteli.

- Zábava a šport: živá hudba, amfiteáter s tanečným a zábavným programom, tematické večery, kino pod hviezdami, tenisové kurty, stolný tenis, jóga, aerobik, vodný aerobik, vodné pólo, ihrisko na plážový volejbal, šípky, biliard, minigolf, rozsiahle fitness centrum, nemotorizované vodné športy zdarma, šnorchlovanie, motorizované vodné športy a služby potápačského centra za poplatok. V blízkosti resortu sa nachádza golfové ihrisko.

- Stravovanie: pobyt s All Inclusive zahŕňa raňajky, obed aj večeru formou bufetu v hlavnej reštaurácii (v ostatných reštauráciách Á la carte), snacky a neobmedzenú konzumáciu nealkoholických nápojov (24 hod.) aj alkoholických nápojov počas dňa v siedmich baroch. Vybrať si môžete zo 7 á la carte reštaurácií: Barefoot Grill (grilované špeciality pri bazéne), Bordeaux (francúzska), El Patio (mexická), Himitsu (pan-ázijská), Oceana (morské plody), Portofino (talianska), Seaside Grill (ameriká) a CocoCafé. Hotel organizuje zábavné animačné programy počas celého dňa aj večera.

- Vybavenie izieb: 412 luxusných a priestranných Guest Suites majú k dispozícii kúpeľňu s vaňou a WC, jacuzzi, fén, župan a papuče, nastaviteľnú klimatizáciu, ventilátor, SAT-TV, minibar (denne dopĺňaný pivom, nealkom a vodou), telefón, trezor, set na prípravu čaju a kávy, CD / DVD prehrávač, Wi-Fi zdarma a balkón alebo terasu. Room servis k dispozícii 24 hodín denne. Klienti v izbách typu Preferred Club môžu využívať služby Preferred Club. V základnej cene je kalkulovaná izba typu Junior Suite Tropical View.

- Na izbe je možné ubytovať maximálne 3 dospelé osoby.

- Poznámka: V rámci Preferred Club môžu hostia ubytovaní v izbách typu Preferred Club využiť služby: Preferred Club Lounge; služby Concierge; raňajky, poobede občerstveie a večer drinky a exkluzívne dezerty v lounge; "upgrade" minibar, vyššiu radu kúpeľovej kozmetiky.

- https://www.secretsresorts.com/en_us/resorts/mexico/maroma-beach-riviera-cancun.html

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do Cancúnu, uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa Vášho výberu v Cancúne (cca 20 min.), rozmanitom letovisku Playa del Carmen (cca 1,5 hodiny) alebo Akumal (transfer trvá cca 2 hodiny).

deň 2 - POBYT V CANCÚNE ALEBO PLAYA DEL CARMEN: Pobyt pri mori v hoteli podľa Vášho výberu v letoviskách Cancún alebo Playa del Carmen či v Akumal. Pobyt bez stravy, s raňajkami či s All Inclusive. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či šnorchlovanie s pozorovaním koralov. V hoteloch s programom All Inclusive sú v cene pobytu raňajky, obed aj večera formou švédskych stolov v hlavnej reštaurácii (v ďalších reštauráciách Á la carte je nutná rezervácia 24 hodín vopred), snacky počas dňa, neobmedzená konzumácia nealkoholických aj alkoholických nápojov počas dňa väčšinou až do polnoci, široká ponuka športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov v cene pobytu. Pestrá ponuka animačných a zábavných programov Vás zabaví počas celého dňa aj večera. Pobyt v Mexiku ponúka množstvo aktivít – odporúčame fakultatívne navštíviť najväčší a najslávnejší komplex mayských pyramíd na polostrove Yucatán – Chichén Itzá. Milovníci vodných radovánok by si nemali nechať ujsť návštevu prírodných rezervácií Xel – Há či Xcaret s možnosťou plávania s delfínmi. Nezabudnuteľným zážitkom je prehliadka mayskej pevnosti na brehu mora v Tulum. Veľkým zážitkom sú aj jednodenné výlety na ostrovy Cozumel či Isla Mujeres so šnorchlovaním a pozorovaním koralov a vynikajúcimi nákupnými možnosťami. Pobyt v Mexiku ponúka široké možnosti nočného života – od prechádzok po rušnej promenáde v letovisku Playa del Carmen s mnohými reštauráciami, barmi a obchodíkmi so suvenírmi či návštevu luxusných reštaurácií a klubov v Cancúne. Len máloktorý turista odolá nákupu niektorého z miestnych suvenírov - šál, šatiek, mexického sombrera, tequily či mezkalu až po keramické mayské kalendáre.

deň 11 - ODLET DO VIEDNE: Predpoludním voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či posledné nákupy suvenírov. Popoludní transfer späť na letisko v Cancúne a odlet späť do Viedne.

deň 12 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -