Vyhľadávanie zájazdu

Secrets Royal Beach Punta Cana ***** Dominikánska republika Punta CanaTermíny a ceny

Secrets Royal Beach Punta Cana ***** Dominikánska republika Punta Cana

Secrets Royal Beach Punta Cana *****, Punta Cana - Popis: tento luxusný hotelový rezort so 464 apartmánmi, ktorý sa nachádza na východnom pobreží Dominikánskej republiky, ponúka klientom veľa možností na strávenie príjemnej dovolenky. Je umiestnený v rozsiahlej tropickej záhrade, priamo pri krásnej pláži s bielym pieskom, Bavaro. Vzdialenosť od medzinárodného letiska v Punta Cana je cca 30 minút. Tento hotel je určený len pre osoby staršie ako 18 rokov.

- Vybavenie: recepcia, 1 bufetová reštaurácia, 4 tematické Á la carte reštaurácie, 6 barov (hostia môžu využívať i ďalších 8 reštaurácii a 11 barov susedného hotela NOW Larimar), k dispozícii je wellness centrum, fitness centrum, divadlo, kasíno, obrovský bazén, vírivka, obsluha pri bazéne i na pláži, 24 hodinová izbová služba, konferenčná miestnosť, Wi-Fi pripojenie.

- Pláž: vychýrená pláž Bavaro s krásnym bielym pieskom. Slečníky, ležadlá, osušky k dispozícii zadarmo.

- Zábava a šport: denné a večerné animácie, diskotéka, kasíno (za poplatok), plážové a vodné športy, šnorchlovanie, potápanie, windsurfing, kajaky, tenis, basketbal, volejbal, aerobik, vodný aerobik, hodiny tanca, za poplatok: golfové ihrisko (v blízkosti), rybolov, bowling, wellness centrum s rôznymi procedúrami.

- Stravovanie: 24-hodinvoý All Inclusive: raňajky, obed, večera formou bufetu, výber z menu v reštauráciách à la carte, občerstvenie počas celého dňa, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby, vybrané dovozové nápoje.

- Vybavenie izieb: kalkulované izby sú Junior Suite s výhľadom do záhrady. Tieto izby sú vybavené klimatizáciou, stropným ventilátorom, balkónom alebo terasou s jaccuzi, minibarom (pivo, voda a nealkoholické nápoje), kávovarom, TV, Wi-Fi pripojením, telefónom, žehličkou a žehliacou doskou, trezorom, kúpeľňou so sprchou, sušičom vlasov a toaletnými potrebami.

- Vyšší štandard ubytovania spracujeme na vyžiadanie - izba Junior Suite Pool View, Junior Suite Garden Terrace, Junior Suite Swim Up, Junior Suite Partial Ocean View.

- http://www.secretsresorts.com/en_us/resorts/dominican-republic/royal-beach-punta-cana.html

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet a prílet do Dominikánskej republiky do Dominikánskej republiky. Uvítanie na letisku a transfer do hotela v Punta Cane podľa výberu. Nocľah.

deň 2 - PUNTA CANA: Pobyt pri mori s programom All Inclusive. Punta Cana je najznámejším a najvyhľadávanejším letoviskom Dominikánskej republiky vďaka svojim prekrásnym nekonečným piesočným plážam, tieneným palmovými hájmi. More Vás láka na kúpanie blankytne modrou farbou a jemný biely piesok Vás vyzýva na leňošenie na pláži. Program All Inclusive zahŕňa plnú penziu formou bufetu, občerstvenie počas celého dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby aj širokú ponuku najrôznejších športových aktivít – nemotorizované vodné športy, tenis, stolný tenis, volejbal, jazda na bicykli či na koni a ďalšie. Večer sú pre hotelových hostí pripravené animačné programy s bohatým kultúrnym programom vrátane kurzov tanca merengue. Pri pobyte v Punta Cane najmä rodinám s deťmi odporúčame návštevu delfinária a minizoo Manati či celodenný výlet k ostrovom Saona či Catalina s ideálnymi podmienkami na potápanie a na šnorchlovanie.

deň 8 - ODLET DO VIEDNE: Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Poobede transfer na letisko a odlet do Viedne.

deň 9 - PRÍLET DO VIEDNE:Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -