Vyhľadávanie zájazdu

Serenity Fun City Resort ***** Egypt HurghadaTermíny a ceny

Serenity Fun City Resort ***** Egypt Hurghada

Ako jeden z mála hotelov v Makadi sa môže tento mimoriadne obľúbený rodinný komplex pochváliť nie len veľkým aquaparkom, ale dokonca aj lunaparkom. Je ako stvorený na dokonalú rodinnú dovolenku plnú dobrodružstiev a nezabudnuteľných zážitkov.Poloha:

Rozľahlý rodinný komplex je situovaný na juhu Hurghady, v stredisku Makadi, ktoré je známe nie len svojimi plážami, ale aj bohatým podmorským svetom čo ocenia najmä milovníci šnorchlovania. Najbližšie nákupné možnosti sa nachádzajú priamo v hoteli, alebo v jeho okolí v stredisku Makadi. Za nákupmi, alebo miestnou gastronómiou sa oplatí vyraziť aj do samotnej Hurghady, ktorá je vzdialená necelých 40 km a dostanete sa tam pohodlne hotelovým shuttle busom (za poplatok), alebo taxikom. Medzinárodné letisko v Hurghade je vzdialené 36 km.Vybavenie:
515 izieb, hlavná budova, 5- poschodové budovy v rozľahlej záhrade, výťah, recepcia, lobby s wifi, hlavná reštaurácia, 5 a´la carte reštaurácie (talianska, ázijská, orientálna, francúzska a mexická), 3 bary, denné a večerné animácie, 2 vonkajšie bazény s oddeleným bazénom pre deti, bazén s umelým vlnobitím, aquapark (v zime 2 bazény vyhrievané)- 11 toboganov, 7 detských toboganov, ležadlá a slnečníky pri bazéne, crazy river, lunapark (otvorený v pondelok, v stredu, v piatok a v sobotu)- vstupné: 1 lístok cca 2€, 8 lístkov cca 9€, 16 lístkov cca 14€, miniklub, detské ihrisko, disco, fitnes centrum, amfiteáter, tenisový kurt, športové animácie, SPA centrum. Za poplatok: masáže a procedúry, sauna, jacuzzi.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (35m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 14r., štandardné premium izby (35 m2, max. 2+1), deluxe izby (35m2, max. 2+1), rodinné izby (2 miestnosti, 55 - 57 m2, max. 2+2), centrálne riadená klimatizácia, sprcha, sušič na vlasy, LCD TV, trezor, minibar (naplnený pri príchode, denne dopĺňaný vodou), balkón/terasa.

Stravovanie:

all inclusive alebo ultra all inclusive formou bufetu, raňajky 07:00 - 10:00, neskoršie raňajky 10:30 - 12:00, obedy 12:30 - 14:30, večere 18:30 - 21:30, neskoršia večera 22:30 - 00:00, snack bar 11:00 - 14:00, snack v bare pri bazéne 12:00 - 17:00, lobby bar, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje miestnej produkcie v čase 10: 00 - 23:00. Za poplatok: English pub 18:00 - 02:00, importované nápoje, a´la carte reštaurácie. Podrobný rozpis konceptu dostanete na recepcii pri ubytovaní.Pláž:
Piesočnatá sa nachádza pred sesterským hotelom Serenity Makadi Beach a pohodlne sa sem dostanete prechádzkou, alebo hotelovým plážovým shuttle busom, ktorý premáva denne od 9:00 v intervale každých 15 min. Pri pobreží sú vhodné podmienky aj na šnorchlovanie, čo ocenia najmä milovníci podmorského sveta. Plážový servis ako sú ležadlá, slnečníky a plážové osušky sú v ramci konceptu all inclusive k dispozícii zadarmo. Plážový bar je otvorený denne v čase od 10:00. Za poplatok je na pláži k dispozícii škola potápania a bohatá ponuka motorových vodných športov.

Výlety:
Orientačná ponuka výletov v Egypte - TU

Upozornenie:

Aktuálne podmienky cestovania do Egypta - TU

Serenity Fun City


 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Hurghada - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko. 


Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu COVID-19 sa rozsah poskytovaných služieb v hoteli môže mierne líšiť. Vaše konkrétne požiadavky si prosím u nás overte.


Happy Travel COVID GARANCIA: 100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom z letiska Bratislava, Košice alebo Piešťany.

Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom CK Happytravel.sk a poisťovne ECP.
Podmienky cestovania do Egypta počas covid-19 opatrení - TU 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -