Vyhľadávanie zájazdu

Shams Safaga *** Egypt HurghadaTermíny a ceny

Shams Safaga *** Egypt Hurghada

Poloha - Hotel s dlhou súkromnou piesočnatou plážou sa nachádza v meste Safaga a je vzdialený 45km od medzinárodného letiska v Hurghade. Pravidelnou kyvadlovou dopravou je možnosť návštevy Hurgady a Safagy.

Vybavení - Hotel je vhodný pre klientov všetkých vekových kategórií i pre rodiny s deťmi. Hosťom je k dispizícii vstupná hala s recepciou, bar na pláži, bar pri bazéne, lobby bar, hlavná reštaurácia, reštaurácia á la carte (talianska), plážová reštaurácia s občerstvením, vlastne parkovisko pre hostí hotela.

Pokoje - Vlastné sociálne zariadenie, klimatizácia, TV so satelitným príjmom, minibar, telefón, fén, balkón alebo terasa. Možnosť ubytovania v izbách typu bungalow na vyžiadanie a príplatok.

Pláž - Hotel sa nachádza pri dlhej súkromnej piesočnatej pláži, lehátka a slnečníky sú zdarma.

Sport - Vonkajšie bazény, masáže, sauna, para, animačné programy, plážový volejbal, fitnes centrum, stolný tenis, tenisový kurt, basketbal, potápačské centrum, vodné športy na pláži.

Stravování - All inclusive zahrňuje: - raňajky, obedy, večere foromou bufetu vrátane občerstvenia 7:00-10:00- raňajky 13:00-15:00 - obed 19:00-22:00 - večera

Děti - Detský bazén, detské ihrisko, detský klub, animácie pre deti, detská postieľka a stolička na vyžiadanie.

Poznámka - Pri cestách do Egypta musí mať cestujúci pas platný ešte minimálne 6 mesiacov po návrate. Každé dieťa musí mať vlastný cestovný pas.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -