Vyhľadávanie zájazdu

Shangri-La’s Le Touessrok ***** Maurícius Východné pobrežieTermíny a ceny

Shangri-La’s Le Touessrok ***** Maurícius Východné pobrežie

Shangri-La’s Le Touessrok *****, Mauritius-východní pobřeží - Popis: luxusný rezort na východe ostrova s jedinečnou kompozíciou a architektúrou, jeho súčasťou sú i susedné ostrovy Ile aux Cerfs s 18-jamkovým golfovým ihriskom, centrom vodných športov, reštauráciami, barmi a plážami, ktoré sú s hotelovým rezortom spojené privátnymi loďami.

- Vybavenie: 6 reštaurácii, 4 bary, bazény, kúpeľné centrum, kaderníctvo, konferenčná miestnosť fitness centrum, bežecké chodníky, miniklub pre deti 4-11 rokov, klub pre juniorov 12-17 rokov, nákupná galéria.

- Pláž: niekoľko piesočných pláží v areáli hotela.

- Zábava a šport: 18- jamkové golfové ihrisko (pre hotelových hostí green fee zadarmo), tenis, bezmotorové vodné športy, vodné lyže, šnorchlovanie, za poplatok potápanie, rybolov na otvorenom mori, motorové vodné športy.

- Stravovanie: raňajky, možnosť polpenzie formou bufetu alebo výberom z menu.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa, WC, klimatizácia, balkón alebo terasa smerom k moru, stropný ventilátor, trezor, minibar, TV. V základnej cene je kalkulovaná izba Deluxe Ocean View.

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odlet z Viedne. Odbavenie 2 hodiny pred odletom.

deň 2 - PRÍLET NA MAURÍCIUS: Prílet na Maurícius. Transfer z letiska do hotela, ubytovanie, voľno. Pobyt s raňajkami, polpenziou alebo s All Inclusive podľa zvoleného hotela.

deň 3 - POBYT NA MAURÍCIUSE: Maurícius ponúka ideálne podmienky na dovolenku pre rodiny s deťmi. Nachádzajú sa tu iba jemné piesočnaté pláže. Hotely ponúkajú väčšinu vodných športov zadarmo. Počas pobytu nezabudnite navštíviť hlavné mesto Port Louis, kde si prezriete miestne trhovisko, pevnosť Fort Adelaide, miestne divadlo či horu Singal Hill. Ďalej odporúčame navštíviť krokodílí park La Vanille, miestne akvárium, vtáčí park Casela alebo prírodný park Le Val. Všetky výlety sa dajú zakúpiť na hotelovej recepcii. Odporúčame však požičať si osobné auto, alebo džíp a spoznať vnútrozemie tohto nádherného ostrova (pozor - nezabudnite si medzinárodný vodičský preukaz).

deň 9 - ODLET DO VIEDNE: Raňajky. Voľno na kúpanie. Transfer na letisko a odlet do Viedne.

deň 10 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -