Vyhľadávanie zájazdu

Sheraton Maui Resort **** Havajské ostrovy ostrov MauiTermíny a ceny

Sheraton Maui Resort **** Havajské ostrovy ostrov Maui

Sheraton Maui Resort ****, ostrov Maui - Popis: luxusný rezort s 510 izbami sa nachádza v romantickom prostredí tropického raja pri pláži Kaanapali.

- Vybavenie: 3 reštaurácie, niekoľko barov, vonkajší sladkovodný bazén s detským bazénom, vírivka, kúpele, masáže, salón krásy, kadernícke služby, fitnescentrum, obchody so suvenírmi, na vyžiadanie opatrovanie detí (za poplatok), konferenčné centrum, internetová miestnosť, požičovňa automobilov a lodí.

- Pláž: s jemným bielym pieskom priamo pri hoteli.

- Zábava a šport: 3 tenisové kurty, golf, vodné športy na pláži, (potápanie, šnorchlovanie, vodné lyžovanie, windsurfing, katamarány, kajaky, ...), rybárčenie, jazda na koni, zábavné večery.

- Stravovanie: bez stravy; možnosť stravovania Á la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, sušič na vlasy, nastaviteľná klimatizácia, TV, telefón, žehlička a žehliaca doska, chladnička, kávovar, mikrovlnná rúra, trezor.

- Maximálne 4 osoby na izbe.

deň 1 - VIEDEŇ - HAVAJSKÉ OSTROVY: Odlet z Viedne s prestupom, prílet do Honolulu na Oahu, prípadne na iný z Havajských ostrovov. Ubytovanie v hoteli.

deň 2 - HAVAJSKÉ OSTROVY: Pobyt pri mori s neprebernými možnosťami športového, spoločenského aj poznávacieho vyžitia. Odporúčame využiť širokú ponuku fakultatívnych výletov pre jednotlivé ostrovy a tiež požičanie auta na ľubovoľný počet dní (prenájom radi zaistíme).

deň 8 - ODLET DO VIEDNE: Odlet do Viedne s prestupom.

deň 9 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne (podľa letového poriadku).

deň 9 -


CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA:

leteckú dopravu , 7x ubytovanie kategórie 3*,

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA:

letiskové taxy - viď cenník , autorizáciu ESTA alebo vstupné vízum (možné požiadať prostredníctvom CK za poplatok 20,- EUR/osoba), spiatočný transfer na vyžiadanie, fakultatívne výlety, stravovanie a prepitné, cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň,

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

Poznámka: zájazd je možné výhodne pripojiť k poznávacím zájazdom z ponuky pre USA, alebo predĺžiť o ľubovoľný počet nocí.Poznámka: na havajských ostrovoch Vám prenajmeme auto s plným poistením už od 215,- EUR/týždeň.

FAKULTATÍVNE VÝLETY: (na vyžiadanie a spätné potvrdenie; cený výletov sú orientačné) OAHU - HONOLULU - návšteva prístavu Pearl Harbor + prehliadka krížniku Arizona (cca 4 hod.) - cena cca 35,- EUR/osobaOAHU - OKRUH - okružná jazda ostrovom (8 hod.) - cena cca 79,- EUR/osobaMAUI - HALEKALO - výlet do Haleakala vrátane transferov (9 hod.) - cena cca 79,- EUR/osobaMAUI - HANA - výlet do mesta Hana (12 hod.) - cena cca 119,- EUR/osobaKAUAI - WAIMEA - výlet do kaňonu Waimea (5 hod.) - cena cca 59,- EUR/osobaLety helikoptérou:Big Island: let nad vulkanickými oblasťami (45 min.) - cena cca 219,- EUR/osobaKauai: okružný let nad ostrovom (60 min.) - cena cca 219,- EUR/osoba


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -