Vyhľadávanie zájazdu

Sheraton Maui Resort **** Havajské ostrovy ostrov MauiTermíny a ceny

Sheraton Maui Resort **** Havajské ostrovy ostrov Maui

Sheraton Maui Resort ****, ostrov Maui - Popis: luxusný rezort s 510 izbami sa nachádza v romantickom prostredí tropického raja pri pláži Kaanapali.

- Vybavenie: 3 reštaurácie, niekoľko barov, vonkajší sladkovodný bazén s detským bazénom, vírivka, kúpele, masáže, salón krásy, kadernícke služby, fitnescentrum, obchody so suvenírmi, na vyžiadanie opatrovanie detí (za poplatok), konferenčné centrum, internetová miestnosť, požičovňa automobilov a lodí.

- Pláž: s jemným bielym pieskom priamo pri hoteli.

- Zábava a šport: 3 tenisové kurty, golf, vodné športy na pláži, (potápanie, šnorchlovanie, vodné lyžovanie, windsurfing, katamarány, kajaky, ...), rybárčenie, jazda na koni, zábavné večery.

- Stravovanie: bez stravy; možnosť stravovania Á la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, sušič na vlasy, nastaviteľná klimatizácia, TV, telefón, žehlička a žehliaca doska, chladnička, kávovar, mikrovlnná rúra, trezor.

- Maximálne 4 osoby na izbe.

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odlet z Viedne s prestupom, prílet do Honolulu na Oahu, prípadne na iný z Havajských ostrovov. Ubytovanie v hoteli.

deň 2 - HAVAJSKÉ OSTROVY: Pobyt pri mori s neprebernými možnosťami športového, spoločenského aj poznávacieho vyžitia. Odporúčame využiť širokú ponuku fakultatívnych výletov pre jednotlivé ostrovy a tiež požičanie auta na ľubovoľný počet dní (prenájom radi zaistíme).

deň 8 - ODLET DO VIEDNE: Odlet do Viedne s prestupom.

deň 9 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne (podľa letového poriadku).Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -