Vyhľadávanie zájazdu

Sherwood Breezes Resort ***** Turecko AlanyaTermíny a ceny

Sherwood Breezes Resort ***** Turecko Alanya

Popis - Vzdialenosť od letiska: 10 km medzinárodné letisko Antalya Najbližšie mesto (km): 12 km Antalya Typ pláže: Piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 0 m    

Základné informácie - Obľúbený, elegantný a dobre vybavený rezort na pobreží Antalyjského zálivu a časti Lara otvorili v roku 2005. V roku 2014 prešiel rekonštrukciou. Vďaka svojim službám je vhodný aj pre náročnejšiu klientelu, ako aj pre rodiny s deťmi. Hotel sa skladá s dvoch budov a ma k dispozícii vstupnu halu s recepciou, hlavnú reštauráciu, bary, bazény, aquapark, služby fotografa, kaderníctvo, nákupná ulička s obchodíkmi.

Poloha - Hotel sa nachádza 12 km od centra Antalye a 10 km od jej letiska. Nabližšia autobusová zastávka sa nachádza približne 100 m od hotela.

Vybavenie izieb - Štandardné izby majú balkón a sú vybavené SAT/LCD TV, trezorom, minibarom, centrálnou klimatizáciou, telefónom, Wi-Fi, kúpeľňou/WC a sušičom na vlasy.

Pláž - Piesočnatá pláž sa nachádza pred hotelom. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

Strava - Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite aj à la carte reštaurácie, a niekoľko barov, vrátane baru na pláži a pri bazéne.

Pre deti - Pre deti je mini klub (4 - 12 rokov), teenage klub (13 - 17 rokov), detské ihrisko v záhrade, detská diskotéka, detské bufetové stoly v reštaurácii, detský bazén a tobogany, detská stolička v reštaurácii. Detská postieľka na vyžiadanie. Stráženie deti na vyžiadanie za poplatok.

Šport a zábava - Bez poplatku môžete využiť denné a večerné animácie, plážový volejbal, šípky, basketbal, minifutbal, minigolf, tenisové kurty a vybavenie, stolný tenis a posilňovňu. Biliard, bowling, osvetlenie kurtov, vodné športy na pláži a počítačové hry sú k dispozícii za poplatok.

Wellness - Bez poplatku sú k dispozícii turecký kúpeľ a sauna. Masáže, píling a ostatné služby SPA centru sú za poplatok.

Koncept - Koncept Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obed, občerstvenie počas dňa, večeru, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Importovane nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis Ultra All Inclusive služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.      

Web - www.sherwoodhotels.com.tr     

Dôležité informácie - Tradičný turecký hotel, ktorý neakceptuje výlučne mužské zloženie na izbe.


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -