Vyhľadávanie zájazdu

Sherwood Dreams Resort ***** Turecko BelekTermíny a ceny

Sherwood Dreams Resort ***** Turecko Belek

Popis - Vzdialenosť od letiska: 40km Antalya Najbližšie mesto (km): 5km Belek Typ pláže: Piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 200 m    

Základné informácie - Pekný, moderný komplex, patriaci do siete Sherwood, otvorili v roku 2011. Rezort s aquaparkom a lunaparkom je vhodným miestom na rodinnú dovolenku, ako aj pre ostatné skupiny hostí. Spokojní budú aj náročnejší klienti. Areálu s 23 000 m2 dominuje rozložitá švorkrídlová hlavná budova. K dispozícii sú vonkajšie bazény, z ktorých najväčší sa rozkladá na ploche 1600 m2 a jeden vnútorný bazén s časťou s vírivkami a s vyhradenou časťou pre deti. V aquaparku sú k dispozícií tobogány pre dospelých a deti. Pre väčšie pohodlie tu možno nájsť nákupnú uličku s obchodíkmi so striebrom, šperkami, výrobkami z kože, butikom či darčekovým obchodom, svoje služby ponúka fotograf či kaderníctvo.

Poloha - Hotel sa nachádza 1 km od Boğazkentu, 5 km od Beleku a 40 km od letiska v Antalyi. Najbližšia autobusová zastávka sa nachádza približne 100 m od hotela.

Vybavenie izieb - Štandardné izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovým kútom, WC a fénom, SAT/ LCD TV, trezorom (za poplatok), súpravou na prípavu teplých nápojov, minibarom, ústrednou klimatizáciou, telefónom, WiFi a balkónom. K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných hostí.

Pláž - V rámci hotelového areálu sa  tu nachádza  krásna 200 m dlhá piesočnatá pláž. K dispozícii sú plážové toalety a sprchy. Ležadlá, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

Strava - V hlavnej reštaurácii servírujú jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Klienti vedia využiť ponuku à la carte reštaurácie, snack reštaurácie, ako aj cukrárne. K dispozícii sú bary, vrátane barov pri bazéne.

Pre deti - K dispozícii je mini klub (5 - 12 rokov), teenager klub (13 - 17 rokov), detské ihrisko, detský bazén, detská diskotéka, detské bufetové stoly.  Hotel tiež ponúka k dispozícii detskú postieľku, aquapark, lunapark a detské bazény. Opatrovanie detí je za poplatok.

Šport a zábava - Hostia majú možnosť si spríjemniť pobyt dennými a nočnými animáciami, živou hudbou, gymnastikou, aerobikom, step aerobikom, vodnou gymnatistikou, vodnými hrami, plážovým volejbalom, bocciou, lukostreľbou, šípkami, basketbalom, futbalom, minigolfom, využitím posilňovne, tenisových kurtov a vybavenia, stolným tenisom či kinom. Za poplatok je možné využiť  biliard, bowling, osvetlenie kurtov, vodné športy na pláži a počítačové hry.

Wellness - Bezplatne sú k dispozícii turecký kúpeľ a sauna. Masaáže, píling a ostatné služby SPA centra  sú za poplatok.

Koncept - Koncepty All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

Web - www.sherwooddreamsresort.com

Dôležité informácie - Tradičný turecký hotel, ktorý neakceptuje výlučne mužské zloženie na izbe.


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -