Vyhľadávanie zájazdu

Sırma Hotel **** Turecko SideTermíny a ceny

Sırma Hotel **** Turecko Side

Popis - Vzdialenosť od letiska: 65 km Najbližšie mesto (km): Side (2 km) Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 150 m

Poloha - Hotel sa nachádza približne 60 km od letiska v Antalyi. Side je vzdialené asi 1 km od hotela a nákupné možnosti približne 2 km.

Vybavenie izieb - Štandardne izby máju  balkón, a sú vybavené SAT-TV, telefónom, trezorom (za poplatok), klimatizáciou, kúpeľňou/WC a fénom. K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných hostí. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

Pláž - Piesočnatá pláž je vzdialená približne 150 m od hotela. Ležadlá a slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Osušky sú za poplatok.

Strava - Hlavná reštaurácia podáva jedla domácej a medzinárodnej kuchyne, k dispozícii je a´la carte reštaurácia, bar.

Pre deti - Bez poplatku je mini klub, detský bazén, detské ihrisko.

Šport a zábava - K dispozícii sú denné a večerné animácie, plážový volejbal, boccia, šípky, gymnastika, stolný tenis. Za poplatok je možné využiť vodné športy na pláži.

Wellness - Služby SPA centra sú za poplatok.

Koncept - Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, vybrane nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážane alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -