Vyhľadávanie zájazdu

Siva Port Ghalib **** Egypt Port GhalibTermíny a ceny

Siva Port Ghalib **** Egypt Port Ghalib

Popis hotela -
  • Neskorý check out

  • Skorý check in

  • Priamy transfer z letiska (cca 15 min.)

  • Bezplatné WIFI pripojenie v lobby


  • Slovensky/česky hovoriaci delegát

  • Nemecky a anglicky hovoriaci personálPoloha:Tento rezort sa nachádza vedľa prístavu Port Ghalib, priamo na dlhej piesočnatej pláži s koralovým podložím. Medzinárodné letisko Marsa Alam je vzdialené 5km.Popis:Hotel disponuje vstupnou halou s 24-hodinovou recepciou, obchodom so suvenírmi, niekoľkými ďalšími reštauráciami a barmi, knižnicou a WiFi pripojením v rámci lobby. Ležadlá a plážové osušky sú k dispozícii pri bazéne, na pláži a pri lagúne zdarma. Ubytovanie:Ubytovanie je možné vo vkusne zariadených izbách, umiestnených v trojpodlažných budovách v krásnej záhrade. Hotel má 347 izieb vrátane 6 apartmánov.

- štandardné izby s výhľadom do záhrady: sú pre dve osoby s možnosťou jednej prístelky, WC, kúpeľňou, trezorom, telefónom, klimatizáciou, vysokorýchlostným pripojením k internetu (za poplatok), chladničkou, setom na prípravu kávy a čaju, SAT – TV. Každá izba má výhľad do záhrady a terasu alebo balkón.

- štandardné izby s výhľadom na more: majú rovnaké vybavenie ako izby s výhľadom do záhrady, avšak tieto izby sú orientované na moreStravovanie: All inclusiveRaňajky, obedy a večere formou bufetu, popoludňajšia zmrzlina a ľahké občerstvenie, káva a čaj, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Za poplatok importované alkoholické nápoje, špeciálne koktejly, fľaškové nápoje, ovocné šťavy. Podrobný rozpis dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.Šport a zábava:Fitnes centrum, plážový volejbal, aerobik, šípky, tenis, stolný tenis, biliard, večerné show.

Za príplatok:  potápanie, SPA a masážeETI Maxi detský klub je otvorený medzi 10:00 a 17:00 hod (otváracie hodiny sa môžu meniť sezónne). Program je variabilný a prispôsobuje sa potrebám a záujmom detí od 4 do 12 rokov. Nemecky hovoriaci tím animátorov pripravuje plán aktivít, prispôsobený všetkým vekovým kategóriám 6 dní v týždni. ETI Baby Service je služba pre tých najmenších hotelových hostí ETI, poskytovaná vo všetkých hoteloch zo siete RED SEA HOTELS, v spolupráci s ETI Maxi detskými klubmi. ETI má k dispozícii vo svojich hoteloch rôzne potreby a pomôcky k zapožičaniu, resp. k poskytnutiu za poplatok/kauciu (cca. 10-20 €). Detské postieľky, sieťky proti hmyzu, ohrievače detských fliaš, varné kanvice, podložky na prebaľovanie, zapožičanie kočíka, plážové hračky. Ďalšie výhody pre rodiny s deťmi nájdete v rubrike: Rodiny & deti.Cena zahŕňa

Cena nezahŕňa

Víza

Letiskové poplatky


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -