Vyhľadávanie zájazdu

Siva Port Ghalib **** Egypt, Port GhalibTermíny a ceny

Siva Port Ghalib **** Egypt, Port Ghalib

Prehľad - Miesto: 
Tento rezort sa nachádza v rekreačnej oblasti Port Ghalib, severne od Marsa Alam. Na dlhé malebné pobrežie umožňujú dve móla pre vstup do vody, vzhľadom k offshore Coral Beach topánky sú odporúčané. 

Vlastnosti: 
V rozsiahlej záhrady, niekoľko arabskom štýle budovy je postavený okolo umelej lagúny s morskou vodou plávanie a nádherné bazéna. Navyše, tam je elegantný foyer s recepciou, arabský kaviareň, 2 reštaurácie ("Souq Al hana" s kuchársku šou, "kardamóm" à la carte na pláži), niekoľko barov a unikátne "Six Senses" Spa. Loučka plážové osušky sú k dispozícii pri bazéne, pláže a na lagúnu bez príplatku 

Izba: 
Komfortné izby sú moderne zariadené a majú sprchovací kút, WC, sušič vlasov, klimatizácia, telefón, pripojenie na internet (za príplatok) TV, trezor, mini bar, kávovar/čaju a je možné objednať s výhľadom do záhrady. Existuje obmedzený počet izieb ekonomiky, ktoré sú rovnako vybavené. Rodinné izby sa skladajú z 2 izieb, z ktorých každý má približne 30 m2. 

Stravovanie: 
All-inclusive: 
Raňajky, obedy a večere formou bufetu. Kontinentálne raňajky, popoludňajšia zmrzlina a ľahké občerstvenie, káva a čaj, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 9 hodín - 23 hodín (nie je v AI zahŕňa: à la carte reštaurácie, izbová služba, mini bar, kávu, čerstvé džúsy, dovážané alkoholické nápoje a špeciality alkohol.). 

Šport a zábava: 
1 hodina tenis, stolný tenis, biliard alebo minigolf; denný zábavný a program na voľný čas. Príplatok: Rôzne vodné športy, ako sú kajaky, potápanie (Extra Divers), mini-golf, šnorchlovanie, banán lodi, aplikácie v "Six Senses Spa". 

Deti: 
Detské ihrisko, Mini klub (4-12 rokov), detský bazén.  

Izby -  

Šport -  

Pre deti -  

Stravovanie -  


Cena zahŕňa

Letiskové poplatky

Cena nezahŕňa

Víza


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -