Vyhľadávanie zájazdu

Sofitel la Ora Beach ***** MooreaTermíny a ceny

Sofitel la Ora Beach ***** Moorea

Sofitel la Ora Beach *****, Moorea - Popis: tento luxusný hotel leží na severozápadnom cípe ostrova, neďaleko golfového ohriska, 2 km od letiska a 5 km od prístavu trajektu na ostrov Tahiti.

- Vybavenie: 2 reštaurácie, 1 bar, bazén, vírivka, solárium (poplatok), zmenáreň, turistické centrum, obchodíky.

- Pláž: privátna pláž s jemným bielym pieskom.

- Zábava a šport: vodné športy (šnorchlovanie, kajak), tanečné a hudobné predstavenia, tradičná tahitská hostina (len určité dni).

- Stravovanie: raňajky formou bufetu, polpenzia / plná penzia za príplatok.

- Vybavenie bungalovov: kúpeľňa s WC, fén, SAT-TV, DVD, CD/rádio, klimatizácia, minibar, kávovar, telefón WIFI, trezor.

- Možnosť ubytovania 2 dospelých osôb a 2 detí. Golfové ihrisko vo vzdialenosti 2 km.

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet na Tahiti.

deň 2 - TAHITI – MOOREA : Prílet na Tahiti do hlavného mesta Papeete, uvítanie na letisku a transfer do prístavu. Transfer katamaránom (30 min.) na 17 km vzdialený ostrov Moorea, alebo prelet na ostrov Bora Bora s Air Tahiti. Transfer z prístavu do hotela, ubytovanie. Voľno. Vynikajúce podmienky pre potápačov.

deň 3 - OSTROV MOOREA: Raňajky. Pobyt na ostrove Moorea. Vulkanické kopce sú pokryté ananásovými plantážami, mnohými druhmi ovocných stromov a lemované modrými lagúnami s jemným bielym pieskom. Cookova zátoka a Opunohu Bay na severe ostrova sú každoročne veľkou inšpiráciou pre filmárov z celého sveta. Možnosť fakultatívnych výletov – k nezabudnuteľným zážitkom patrí výlet s kŕmením žralokov a rají, plávanie v bazéne s delfínmi či návšteva šou v domorodej dedine Tiki Village spojená s kulinárskym piknikom. Pobyt na ostrove Bora Bora, vzdialenom 240 km severne od Papeete. Voľno na kúpanie, opaľovanie či šnorchlovanie. Tunajšie lagúny sú pre svoju farebnú pestrosť pokladané za jedny z najkrajších na svete, preto tiež každoročne navštevuje Bora Bora rad osobností umeleckého, kultúrneho aj spoločenského života. Možnosť fakultatívnych výletov – k nezabudnuteľným zážitkom patrí výlet s kŕmením žralokov a rají či prehliadka okolo tohto ostrova, ktorý meria po obvode iba 32 km.

deň 8 - PREJAZD/PRELET DO PAPEETE : Raňajky. Transfer do prístavu a prejazd katamaránom späť na ostrov Tahiti z Moorea, alebo prelet na ostrov Tahiti z Bora Bora. Transfer do hotela, ubytovanie. Voľno na prehliadku hlavného mesta Papeete.

deň 9 - ODLET DO VIEDNE: Raňajky. Transfer na letisko, odlet do Viedne.

deň 10 - PRÍLET DO VIEDNE:Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -