Vyhľadávanie zájazdu

Sol Sirenas Coral ***+ Kuba Varadero letecky z Viedne – garantované lety Termíny a ceny

Sol Sirenas Coral ***+ Kuba Varadero letecky z Viedne – garantované lety

Sol Sirenas Coral ***+, Varadero - Popis: obľúbený hotel s 587 izbami sa nachádza 2 km od centra Varadera. Hotel má krásnu tropickú záhradu a je navrhuntý ako rekreačná dedinka známa svojou priateľskou atmosférou. Odporúčame pre rodiny s deťmi.

- Vybavenie: komplex tvoria dve časti - Sol Sirenas a Sol Coral. Každá má svoju recepciu a hostia môžu využívať služby obidvoch častí. Lobby s recepciou, internetový kútik za poplatok, bufetová a 4 Á la carte reštaurácie (talianská, mexická, orientálna a kubánska), 7 barov, non stop All inclusive bar, 3 bazény a minimarket.

- Pláž: pláž s jemným bielym pieskom pred hotelom. Ležadlá a slnečníky na pláži zdarma.

- Zábava a šport: 3 bazény, bazén pre deti, terasa na slnenie. All Inclusive zahŕňa: saunu, fitnescentrum, 4 tenisové kurty, basketbal, volejbal, stolný tenis, biliard, aerobik, lukostreľbu, minigolf, plachtenie, windsurfing, katamarán, úvodnú lekciu potápania v bazéne, vodné šľapadlá, potreby na šnorchlovanie, denné aj večerné animačné programy a zábavné show, detský klub.

- Stravovanie: All Inclusive zahŕňa: raňajky, obedy aj večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii, miestne alko a nealko počas dňa, víno k večeri. Možnosť večere v Á la carte reštauárcii 2 x za týždeň .- nutná rezervácia vopred. Snacky a nealko nápoje 24 hodín, alko nápoje do 02:00.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, klimatizácia, SAT-TV, telefón, trezor, minibar (voda po príchode). V základnej cene izba Standard. Za príplatok 15,- EUR/osoba/noc je možná izba s výhľadom na more.

- Vyšší štandard ubytovania spracujeme na vyžiadanie - izba Superior, Superior Concierge Service, Family, Junior Suite a Suite.

- https://www.melia.com/en/hotels/cuba/varadero/sol-sirenas-coral/index.html

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Havany.

deň 2 - PRÍLET DO HAVANY: Prílet na Kubu do Havany. Uvítanie na letisku, transfer do hotela vo svetoznámom letovisku Varadero, ktoré je od Havany vzdialené 140 km. Ubytovanie, nocľah.

deň 3 - VARADERO: Pobyt v hoteli vo Varadere s raňajkami, polpenziou či s programom All Inclusive. Najväčšie turistické letovisko Kuby Varadero sa veľmi rýchlo rozvíja, prebieha tu výstavba veľmi kvalitných hotelov s kvalitnými službami. Pláž s jemným bielym pieskom a pozvoľným vstupom do vody sa ťahá v dĺžke viac ako 20 km a ponúka ideálne podmienky na kúpanie, opaľovanie a vodné športy. Obľúbený program All Inclusive zahŕňa raňajky, obed aj večeru formou švédskych stolov, občerstvenie počas dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby vrátane vynikajúcich miestnych kokteilov a širokou ponukou športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov. Počas dňa aj večer hotely usporadúvajú animačné programy pre hotelových hostí vrátane opatrovania detí.

deň 11 - ODLET DO VIEDNE: Skoré raňajky, transfer na letisko v Havane a odlet do Viedne.

deň 12 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet na letisko vo Viedni.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -