Vyhľadávanie zájazdu

Sol Varadero Beach **** Kuba VaraderoTermíny a ceny

Sol Varadero Beach **** Kuba Varadero

Sol Varadero Beach (ex. Sol Sirenas Coral) ****, Varadero - Popis: atraktívny hotel kúsok od centra Varadera určený iba pre osoby staršie ako 16 rokov leží pri nádhernej pláži a svojim hosťom ponúka súkromie, oddych a All-inclusive služby vo svojich moderných reštauráciách a baroch. Letisko v Havane je od hotela vzdialené 150 km, letisko vo Varadere 30 km.

- Vybavenie: 24 hodinová recepcia, 7 reštaurácií (International, Factory, Market Grill, Parole s talianskou kuchyňou, Canalla s mexickou kuchyňou, Criollo s kubánskou kuchyňou, Casa Cosmonauta, Mediterráneo), 5 barov (Doble Play, Varadero Cafe, Aqua bar, Bar Casa Cosmonauta), bazén, whirlpool, fitness centrum, wellness centrum, úschovňa batožiny, internetový kútik v Lobby, Wi-Fi pripojenie (za poplatok), prvá pomoc (Doctor cca 15 min jazdy od hotela), zmenáreň, obchod so suvenírmi, turistické centrum, exkurzie, požičovňa aut a motoriek, práčovňa, salón krásy.

- Pláž: pláž s jemným bielym pieskom pred hotelom. Ležadlá a slnečníky na pláži zdarma.

- Zábava a šport: denné a večerné animačné programy, bazén, fitness centrum, 4 tenisové kurty, aerobik, lukostreľba, šípky, futbal, basketbal, volejbal, bicykle, stolný tenis, minigolf, Golf v blízkosti, vodné športy ako katamarány, kajaky, bodné bicykle, šnorchlovanie, potápanie v neďalekom potápačskom centre.

- Stravovanie: All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy aj večere, snacky a miestne alkoholické a nealkoholické nápoje počas dňa.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, sušič vlasov, klimatizácia, SAT-TV, telefón, trezor, minibar (voda po príchode), kávovar, dáždnik, žehliaca súprava, Wi-Fi pripojenie (za poplatok), balkón/terasa so sedením. V základnej cene izba Sol room s výhľadom do záhrady alebo na bazén.

- Vyšší štandard ubytovania spracujeme na vyžiadanie - izba Superior room, Superior room Concierge Service, Xtra Sol Suite.

- https://www.melia.com/en/hotels/cuba/varadero/sol-varadero-beach/index.htm

deň 1 - ODLET DO HAVANY/VARADERA: Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet a prílet do Havany/Varadera. Uvítanie na letisku, transfer do hotela vo svetoznámom letovisku Varadero, ktoré je od Havany vzdialené 140 km. Ubytovanie, nocľah.

deň 2 - VARADERO: Pobyt v hoteli vo Varadere s raňajkami, polpenziou či s programom All Inclusive. Najväčšie turistické letovisko Kuby Varadero sa veľmi rýchlo rozvíja, prebieha tu výstavba veľmi kvalitných hotelov s kvalitnými službami. Pláž s jemným bielym pieskom a pozvoľným vstupom do vody sa ťahá v dĺžke viac ako 20 km a ponúka ideálne podmienky na kúpanie, opaľovanie a vodné športy. Obľúbený program All Inclusive zahŕňa raňajky, obed aj večeru formou švédskych stolov, občerstvenie počas dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby vrátane vynikajúcich miestnych kokteilov a širokou ponukou športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov. Počas dňa aj večer hotely usporadúvajú animačné programy pre hotelových hostí vrátane opatrovania detí.

deň 11 - VARADERO - VIEDEŇ: Raňajky, popoludní transfer na letisko v Havane/Varadere a odlet do Viedne.

deň 12 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -