Vyhľadávanie zájazdu

Southern Lanta Resort *** Thajsko Ko LantaTermíny a ceny

Southern Lanta Resort *** Thajsko Ko Lanta

Southern Lanta Resort *** - Popis: hotel nachádzajúci sa na západnom pobreží ostrova leží priamo na súkromnej dlhej piesočnej pláži Klong Dao Beach. Hotel je obľúbený vďaka svojej výhodnej polohe len pár minút od centra zábavy, krčmičiek a obchodov. Má 99 izieb, ktoré sa nachádzajú v tropickej záhrade.

- Vybavenie: vstupná hala, recepcia, 2 reštaurácie, plážový bar, internetový kútik, požičovňa áut. Wi-Fi pripojenie je dostupné v celom rezorte.

- Pláž: dlhá piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora.

- Zábava a šport: wellness centrum, bazén, detský bazén, jacuzzi, fitness centrum, možnosť potápania, šnorchlovania, turistiky, požičovňa kajakov.

- Stravovanie: raňajky formou bufetu, možnosť stravovania À la carte v hotelových reštauráciách.

- Vybavenie izieb: vo vkusne vybavených izbách v thajskom štýle sa nachádza klimatizácia, chladnička s minibarom, kávovar, TV, trezor, kúpeľňa s WC a balkón.

- Poznámka: v základnej ponuke sú bungalovy v záhrade. Za príplatok je možné vyžiadať i iné typy izieb alebo výhľad na more.

Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok - Popis: hotel má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetovej metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Hotel ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby superior.

- Vybavenie: reštaurácia (nonstop) s thajskou i medzinárodnou kuchyňou, pekáreň s ponukou tort a kávy, bar, babysitting, trezory, čistiareň, konferenčné sály.

- Zábava a šport: vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, minibar, TV, telefón.

- Na izbe max. 3 osoby. 2 deti do 12 rokov sú možné v izbe deluxe s prístelkou za príplatok. 3 deti sú možné v izbe s prepojenými dverami.

- https://www.bangkokpalace.com/

-

deň 1 - ODLET Z PRAHY (VIEDNE): Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

deň 2 - PRÍLET DO BANGKOKU: Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 3 - BANGKOK: Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t rýdzeho zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si prehliadnete kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)

deň 4 - BANGKOK - KO LANTA: Raňajky. Transfer na letisko v Bangkoku, odlet do Krabi. Transfer na Ko Lanta, ubytovanie.

deň 5 - KO LANTA: Raňajky. Pobyt na tomto krásnom ostrove so podobá skôr snu ako skutočnosti. Volný program.

deň 14 - KO LANTA - KRABI - BANGKOK - PRAHA (VIEDEŇ): Transfer minibusom na letisko Krabi, odlet do Bangkoku a následne do Prahy/ Viedne.

deň 15 - PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE):Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -