Vyhľadávanie zájazdu

Sueno Hotels Beach Side ***** Turecko SideTermíny a ceny

Sueno Hotels Beach Side ***** Turecko Side

Rezort patriaci do pretížnej hotelovej siete ponúka svojim klientom luxusné ubytovanie, starostlivo udržiavaný areál s aquaparkom, množstvo animácií a krásnu piesočnatú pláž s mólom.

Poloha:

Hotelový rezort sa nachádza priamo na krásnej piesočnatej pláži, len 1 km od historického centra Side s množstvom unikátnych antických pamiatok, obchodíkov a reštaurácii a 5km od centra Manavgatu. Nákupné možnosti sa nachádzajú aj priamo v hoteli. Do Side sa pohodlne dostanete taxikom, alebo miestnou dopravou. Centrum Antalye je od hotela vzdialené 70 km a medzinárodné letisko 60 km.Vybavenie:
5-poschodová hlavná budova, 13 blokov s vilami, 760 izieb, recepcia, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, 13 barov, 5 bazénov, aquapark, 7 tobogánov, 2 detské bazény s 3 tobogánmi, vnútorný bazén, vnútorný detský bazén, detský klub (4 -12 r.), junior klub (13 – 16 r.), detské ihrisko, animácie, kino, amfiteáter, obchodíky, minidisco, fitnes centrum, vodná gymnastika, stolný tenis, aerobik, vodné pólo, tenisové kurty a vybavenie, step, pilates, minigolf, šípky, boccia, plážový volejbal, basketbal, lukostreľba, turecké kúpele, parné kúpele, sauna, Za poplatok: 6 a´la carte reštaurácií (turecká, talianska, mexická, rybia, ďaleký východ, barbecue), Spa a wellness centrum, masáže, vitamin bar, lunapark, billiard, bowling, stolný futbal, herná miestnosť, 7D kino, súkromné hodiny tenisu, tenisové a futbalové osvetlenie, 2 futbalové ihriská, práčovňa

Ubytovanie:
2-lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky v hlavnej budove alebo v "lake" vilkách (31 m2), za deti sú považované osoby mladšie ako 12r., rodinné izby v hlavnej budove alebo "lake" vilkách (43 m2, 2 miestnosti, max. 4+2), suity v hlavnej budove (91 m2, 2 miestnosti, max 4+0), bezbariérové izby, individuálna klimatizácia, kúpeľňa, vaňa, WC, sušič na vlasy, telefón, TV/SAT, minibar (voda, nealko, pivo), set na kávu a čaj v rodinných izbách, trezor, balkón, WiFi

Stravovanie:
24 hod. ultra all inclusive formou bufetu, raňajky 07:00 – 10:00, neskoré raňajky 10:00 – 11:00, obedy 12:30 - 14:30, večere 19:00 – 21:30, snack a občerstvenie počas dňa 12:30 – 16:00, cukráreň 11:00 – 19:00, food court 12:30 - 16:00, večerný detský bufet, nočné občerstvenie 23:30 – 07:00, miestne nealkoholické, alkoholické a niektoré vybrané importované nápoje 24:00 hod. Za poplatok: 1x vstup do každej a´la carte reštaurácie 19:00 – 21:00 (rezervácia nutná vopred za poplatok 5 €), presný rozpis ultra all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní

Pláž:
Priamo pred hotelom sa nachádza súkromná piesočnatá pláž s mólom, široká 260 m s pozvoľným vstupom do mora. Pláž je vybavená plážovým servisom, ako ležadlá, slnečníky, matrace a plážové osušky v rámci ultra all inclusive zadarmo. Hotelová pláž je ocenená „Modrou vlajkou“ za čistotu. Na pláži je k dispozícii plážový bar, kabínky na prezliekanie a sprchy zadarmo. Počas pobytu na pláži je možné využiť širokú ponuku motorových a bezmotorových športov (za poplatok).

Sueno Hotels Beach SideV tlačenom katalógu nájdete na strane 116.


 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Antalya - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.
Servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko.

V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 8 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.

Platobné podmienky pre aktuálne platné ceny: 100% úhrada ceny zájazdu 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -