Vyhľadávanie zájazdu

Sugar Beach a Viceroy Resort ***** Svata Lucie SoufriereTermíny a ceny

Sugar Beach a Viceroy Resort ***** Svata Lucie Soufriere

Sugar Beach a Viceroy Resort *****, Soufriere - Popis: hotel sa nachádza na bývalej plantáži cukrovej trstiny, na jednom z najkrajších miest ostrova, medzi kopcami Les Pitons (na zozname UNESCO), obklopuje ho tropický prales a jediná biela pláž na ostrove. V blízkosti je činný vulkán a vodopády. Hotel je asi 1,5 hodiny jazdy od letiska.

- Vybavenie: 3 reštaurácie, 2 bary, bazén, záhrada, slnečníky a ležadlá, sauna, reštaurácia, recepcia, požičovňa áut, práčovňa, masáže, ajurvéda, kúpele, jacuzzi, hotelový trezor, stráženie detí, fitnes, detský klub, bazén, bar.

- Pláž: privátna hotelová pláž s bielym pieskom priamo pri hoteli.

- Zábava a šport: zdarma windsurfing, plachtenie, kajaky, vodné bicykle, šnorchlovanie, tenis, plážový volejbal, stolný tenis, fitness, joga, pilates, aerobik. Zdarma je tiež jeden ponor denne okrem nedele a jedna lekcia potápania pre začiatočníkov za pobyt. Za príplatok je potápanie a potápačské kurzy a lekcie tenisu.

- Stravovanie: raňajky, za príplatok možnosť polpenzie alebo All Inclusive.

- Vybavenie izieb: 67 viliek a 11 izieb v hlavnej budove je vybavených klimatizáciou, telefónom, rádiom, žehličkou, sušičom vlasov, chladničkou, TV, trezorom, kávovarom. Vily majú navyše priestranné terasy a privátne bazény.

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Zraz na letisku a odbavenie 2 hodiny pred plánovaným odletom. Let s prestupom, prílet na letisko do hlavného mesta Castries, uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa výberu.

deň 2 - SVÄTÁ LUCIA: Raňajky. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Možnosť využitia ponuky fakultatívnych výletov miestnych cestovných kancelárií. Pri návšteve Svätej Lucie určite nevynechajte prechádzku starým mestom Castries s katedrálou a farbistými obchodíky s rumom, návštevu ostrova Pigeon s ruinami starej pevnosti, oblasti Soufriere s krásnou scenériou, vodopády, dymiacimi sírnymi vývery a termálnymi minerálnymi kúpeľmi. Ak milujete nočný život, odporúčame navštíviť piatkovej party v Gros Islet a Anse la Raye. Svätá Lucia ponúka vynikajúce možnosti na šnorchlovanie a potápanie.

deň 8 - ODLET DO VIEDNE: Voľno na kúpanie a opaľovanie, popoludní transfer na letisko a odlet späť do Viedne.


PRÍLET DO VIEDNE: CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

leteckú prepravu Viedeň - Svätá Lucia - Viedeň, transfery letisko - hotel - letisko klimatizovaným minibusom, 7x nocľah vo vybranom hoteli, asistenciu miestnej CK,

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/os./deň, letiskové taxy - viď cenník, odletovú taxu zo Sv Lucie 54,- XCD = cca 20,- USD, fakultatívne výlety,

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -