Vyhľadávanie zájazdu

Sun Siyam Olhuveli Resort - Grand Beach Villa **** Maldivy Olhuveli MaleTermíny a ceny

Sun Siyam Olhuveli Resort - Grand Beach Villa **** Maldivy Olhuveli Male

Sun Siyam Olhuveli Resort ***** - Popis: rezort vhodný pre rodiny s deťmi aj páry na atole Kaafu v oblasti Južného Malé Atolu. Rozprestiera sa na hlavnom ostrove Olhuveli s rozmermi 740 x 140 m, ku ktorému patrí aj menší ostrov len pre dospelých Dream Island o veľkosti 330 x 170 m. Transfer z letiska rýchloloďou trvá cca 45 minút.

- Vybavenie: 9 reštaurácií, 5 barov, obchod so suvenírmi, klenotníctvo, detské ihrisko, 4 bazény, fitness, SPA, kaderníctvo, salón krásy. Wi-Fi pripojenie je v celom rezorte zdarma.

- Pláž: rezort sa rozpriestiera na ostrove s piesočnatou plážou s bielym pieskom.

- Zábava a šport: tenis, badminton, futbal, plážová volejbal, kitesurfing, vodné lyže, kanoe, šnorchlovanie, potápanie sa k vraku lode pri Vaavu Atoll, potápačská škola so SSI certifikátom, dva SPA komplexy, masáže, hydroterapia a rôzne procedúry,

- Stravovanie: raňajky, polpenzia, plná penzia alebo All inclusive. V rezorte sa nachádza 9 reštaurácií a 5 barov: Sunset Restaurant (bufetové raňajky, večere), Malaafaiy (bufetová rešt.), Siyam Orchid (ázijská), Teppanyaki (sushi, japonská), Namaste (indická), L´Amore(talianska), Maghrib Grill (steaky a morské plody), Island Pizza (pizza, sendviče a snacky), Dhoni Bar (Lounge), Lagoon Bar (hlavný bar), Sunrise Bar (pri bazéne, drinky a snacky), Dream Bar (Dream´s Island Pool Bar) a Romance Pool Bar (len pre dospelých).

- Vybavenie izieb: klimatizácia, ventilátor, Wi-Fi pripojenie zdarma, TV, trezor, žehlička so žehliacou doskou, kúpeľňová kozmetika. Vybrať si môžete zo 6 typov Beach Villas a 8 typov Water Villas. Základným typom ubytovania je Deluxe Room.

- https://www.sunsiyam.com/sun-siyam-olhuveli/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Male.

deň 2 - PRÍLET NA MALDIVY: Ranný prílet na Maldivy do hlavného mesta Male. Transfer do hotela. Ubytovanie, voľno.

deň 3 - POBYT PRI MORI: Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

deň 9 - ODLET DO VIEDNE: V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet. Prílet do Viedne v popoludňajších hodinách.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -