Vyhľadávanie zájazdu

Sun Siyam Vilu Reef ***** Maledivy South Nilandhe AtollTermíny a ceny

Sun Siyam Vilu Reef ***** Maledivy South Nilandhe Atoll

Sun Siyam Vilu Reef ***** - Popis: príjemný rezort pre rodiny aj páry sa nachádza na ostrove Meedhuffushi. Ponúka skvelé podmienky na šnorchlovanie a potápanie. Do rezortu Sun Siyam Vilu Reef sa dostanete hydroplánom z Medzinárodného letiska Male za 35 minút.

- Vybavenie: recepcia, služba concierge, obchod so suvenírmi, klenotníctvo, bazén, 30 m od pobrežia koralové útesy, fitness, SPA, Turtle Kids Club, babysitting. Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v izbách a je bezplatné.

- Pláž: okolo rezortu sa rozprestiera nádherná biela pláž. Cca 30 m od pobrežia sa nachádza koralové podložie. Plážový servis je k dispozícii zdarma.

- Zábava a šport: fitness, tenis, badminton, jóga, nemotorizované aj motorizované vodné športy, potápačské centrum so SSI certifikátom, SPA centrum, ajurvédske procedúry, masáže, živá hudba, DJs, rôzne vystúpenia a kino pod hviezdami na pláži. Možnosť poldenného alebo celodenného výletu na susediaci ostrov do rezortu Sun Siyam Iru Veli.

- Stravovanie: all inclusive. V rezorte sa nachádza 5 reštaurácií a 2 bary: The Aqua (hlavná bufetová reštaurácia s medzinárodnou a maldivskou kuchyňou, nachádza sa v blízkosti bazéna a móla s vilami nad morom), The Spice (počas dňa talianske menu, vo večerných hodinách indická kuchyňa), Well Done (na pláži, čerstvé ryby a morské plody), Wine Cellar (ochutnávky vína vo vínnej pivničke), The Nautlius Bar (priamo na pláži) a Positive Energy Bar pri bazéne.

- Vybavenie izieb: king-size posteľ, pohovka, kávovar, set na prípravu kávy a čaju, TV, trezor, klimatizácia, ventilátor, žehlička so žehliacou doskou. Všetky izby majú WiFi pripojenie k dispozícii zdarma. Základným typom ubytovania je Beach Villa, za doplatok možné ubytovanie v ďalších 3 typoch plážových víl alebo vo vilách nad morom.

- https://www.sunsiyam.com/sun-siyam-vilu-reef/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Male.

deň 2 - PRÍLET NA MALDIVY: Ranný prílet na Maldivy do hlavného mesta Male. Transfer do hotela. Ubytovanie, voľno.

deň 3 - POBYT PRI MORI: Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

deň 9 - ODLET DO VIEDNE: V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet. Prílet do Viedne v popoludňajších hodinách.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -