Vyhľadávanie zájazdu

Sunis Hotel Su ***** Turecko AntalyaTermíny a ceny

Sunis Hotel Su ***** Turecko Antalya

Popis - Vzdialenosť od letiska: Antalya 18 km Najbližšie mesto (km): Antalya 1,5 km Typ pláže: piesočnato-kamienková Vzdialenosť od pláže: 150 m

Základné informácie - Tento obľúbený hotelový komplex sa nachádza priamo pri pláži ocenenej modrou vlajkou a ponúka kvalitné služby, pestrú stravu, netradičné ubytovanie v bielej farbe. Hotel poskytuje ubytovanie s polpenziou. Zaujímavosťou je veľký Aqualand otvorený v letnej sezóne až s  tobogánmi. K dispozícii je veľké konferenčné centrum, aj Spa centrum, kaderníctvo, fitness centrum, lekár, čistiareň, fotograf, mini klub pre deti, vodné športy na pláži, tenisový kurt a squash. Wifi je na izbách a v lobby zadarmo. Je vhodný pre obchodných cestujúcich, páry a mladých ľudí, aj rodiny s deťmi.

Poloha - Hotel sa nachádza 1,5 km od centra Antalye, medzinárodné letisko Antalya je vzdialené 18 km.

Vybavenie izieb - STD deluxe izby sú vybavené balkónom, SAT-TV, klimatizáciou, telefónom, minibarom (za poplatok), trezorom, kúpeľňou so sprchou a fénom, setom na prípravu kávy a čaju. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.     

Pláž - Pekná piesočnato-kamienková pláž s mólom sa nachádza 150 m od hotelového areálu a je ocenená modrou vlajkou. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži za poplatok a pri bazéne bez poplatku.

Strava - K dispozícii je hlavná reštaurácia, ktorá podáva jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne; á la carte reštaurácie, kaviareň, niekoľko barov vrátane baru pri bazéne.

Pre deti - Zdarma je možné využiť mini klub, detský bazén, tobogány, detské stoličky v reštaurácii, detská postieľka (na vyžiadanie). Opatrovanie detí je za poplatok.

Šport a zábava - Bez poplatku sú k dispozícii denné a večerné animácie, fitness, vnútorný bazén, vodná gymnastika, badminton, stolný tenis, šipky, boccia, tenisové kurty, herná miestnosť. Za poplatok je možné využiť zumbu, step, aerobic, osvetlenie tenisového kurtu a vybavenie, vodné športy na pláži.  

Wellness - Bez poplatku hotel ponúka jacuzii, hamam, saunu, parnú miestnosť. Za poplatok sú masáže, peeling a ostatné služby SPA centra.

Koncept - Koncept Polpenzie zahŕňa raňajky, večere formou bufetu bez nápojov. V minibare je voda prvý deň bez poplatku, ďalšie dni za poplatok. Všetky nápoje, alkoholické aj nealkoholické, nápoje vo fľaši, čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

Web - http://sunishotels.com/EN/Hotel-SU/


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -