Vyhľadávanie zájazdu

Sunlight Garden *** Turecko SideTermíny a ceny

Sunlight Garden *** Turecko Side

Popis - Vzdialenosť od letiska: 60 km Najbližšie mesto (km): Side 0 m Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 500 m

Základné informácie - Sunlight Garden má útulnú a priateľskú atmosféru. Je ideálny pre rodiny s deťmi alebo pre páry, ktoré uprednostňujú tichú a relaxačnú dovolenku. Má pokojnú polohu a ponúka nekonečné možnosti na prehliadky pamätihodností, nákupy, na prehliadku múzeí a spoznávanie staroveku alebo len na relaxáciu na zlatistých piesočných plážach pobrežia Stredozemného mora na juhu Turecka.

Poloha - Hotel sa nachádza 60 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 7 km od Manavgatu, priamo v centre Side.

Vybavenie izieb - Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, individuálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom (za poplatok) , súpravou na prípravu teplých nápojov, trezorom (za poplatok), kúpeľňou/ WC, fénom. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

Pláž - Piesočnatá pláž sa nachádza 500 m od hotela. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícií za poplatok. Na pláž premáva kyvadlová doprava.

Strava - Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite bar.

Pre deti - Deťom slúži detský mini klub, detské ihrisko, detský bazén.

Šport a zábava - Bez poplatku využite stolný tenis.

Koncept - Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -