Vyhľadávanie zájazdu

Sunny Days El Palacio **** Egypt HurghadaTermíny a ceny

Sunny Days El Palacio **** Egypt Hurghada

Poloha - Hotel leží 3 km od centra mesta Hurghada a 9 km od letiska. 

Vybavení - Hotel, ktorký v roku 2011 prešiel celkovou rekonštrukciou, je vhodný pre všetky vekové kategórie, rodiny s deťmi i náročnejšiu klientelu. Hosťom je k dispozícii recepcia, zmenáreň, hlavná reštaurácia, reštaurácie á la carte s kuchyňou so špecialitami z rýb, talianská, orientálna, lobby bar, tri bary pri bazéne a pri lagúne, čistiareň, diskotéka, internetové pripojenie, obchody, kaderníctvo.

Pokoje - Vlastné sociálne zariadenie, klimatizácia, TV so satelitným príjmom, telefón, trezor, minibar, balkón alebo terasa. Možnosť ubytovania v izbách typu deluxe na vyžiadanie a príplatok.

Pláž - Hotel obklopuje umelo vytvorená lagúna s piesošnatou plážou a miernym vstupom do mora. Otvorené more je prístupné z ďalších dvoch strán hotela. Lehátka, slnečníky a osušky zdarma.

Sport - Vonkajší bazén, sauna, kúpele, masáže, fitness centrum, šnorchlovanie, potápačské centrum, vodné športy, šípky, stolný tenis, animačné programy, billiard, plážový volejbal.

Stravování - All inclusive 24 hodin denne, ktoré zahrňuje:-raňajky, obedy a večere formou bufetu vrátane nápojov miestnej výroby-22:30 - 24:00 neskorá večeřa (pre klientov, ktorí boli na výlete)-24 hodin denne nealkoholické a alkoholické nápoje vo vybraných reštauráciách a baroch hotela-50% zľava na večeru v á la carte reštaurácii talianskej a so špecialitami z rýb-2 minerálne vody v minibare pri prílete

Děti - Bazén, ihrisko, miniklub, animačné programy.

Poznámka - Do Egypta musí mať cestovný pas platnosť ešte min. 6 mesiacov po návrate. Nie je možné cestovať s rýchlopasom. Od roku 2012 musí mať každé dieťa vlastný cestovný pas.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -