Vyhľadávanie zájazdu

Sunrise Romance Resort (Adult Only) Sahl Hasheesh ***** Egypt HurghadaTermíny a ceny

Sunrise Romance Resort (Adult Only) Sahl Hasheesh ***** Egypt Hurghada

ÚVOD:
Hotel Sunrise Romance resort je situovaný v tesnej blízkosti pešej promenády s farebnými fontánami v oblasti Sahal Hasheesh.

LOKALIZÁCIA:

Pre zobrazenie lokality kliknite TU

Hotel Sunrise Romance resort je uhniezdený medzi majestátnou harmóniou prírody, letovisko sa nachádza v najvyhľadávanejšej lokalite v meste Sahl Hasheesh s množstvom nočných výletov a obchodov v okolí.PLÁŽ:
 Hotel ponúka priamy prístup k piesočnatej pláži. Len v Sahle Hasheesh ponúka stredisko krištáľovo čistú vodu Červeného mora, korunované  pláže s unikátnym zlatým pieskom. Raj, ktorý si môžete vychutnať

UBYTOVANIE:
V hoteli je možné ubytovať iba dospelé osoby. Vybavenie izieb:  individuálna klimatizácia, kúpeľňa, vaňa, WC, LCD TV/SAT, telefón, trezor, minibar (za poplatok), čajový set.

STRAVOVANIE:

Čínska reštaurácia

Reštaurácia, ktorá má v ponuke morské plody

Indická reštaurácia

Libanonská reštaurácia

Talianska reštaurácia


MOŽNOSTI VYŽITIA:

Vďaka vybaveniu dvoch veľkých vyhrievaných vonkajších bazénov, spolu so samostatnou vírivkou a saunou, sa naši hostia môžu tešiť z krásnych slnečných lúčov, počas ktorých sa môžu osviežiť či si oddýchnuť.

Wifi pripojenie

Wellnes

Fitness

Sauna

Jacuzzi


ODPORÚČAME:
Hotel odporúčame aktívnym klientom ale aj tým, ktorí cestujú za oddychom a relaxom. Hotel je určený len pre dospelých.


 

V cene je zahrnuté: spiatočná letenka, letiskové, bezpečnostné, palivové a servisné poplatky, transfer do/z hotela, ubytovanie, príslušné stravovanie, delegát CK. V prípade zadania do kalkulácie aj poistenie a poplatok za víza (nepovinné poplatky cez CK)

 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -