Vyhľadávanie zájazdu

Sunwing Bangtao Resort **** Thajsko PhuketTermíny a ceny

Sunwing Bangtao Resort **** Thajsko Phuket

Sunwing Bangtao Resort ****, Phuket - Popis: rodinný hotel sa nachádza na pokojnej pláži Bangtao v severnej časti ostrova Phuket. Hotel je výhodný pre rodiny s deťmi, pre ktoré ponúka skvelé zázemie so zábavou nie len pre deti. V základnej ponuke sú štúdia, kde je možné ubytovať 2 dospelých a 2 deti, ktorým je k dispozícii rozkladacia sedačka. Na vyžiadanie za príplatok je možné ubytovanie v tzv. Happy Baby Studio – izba v prízemí s vlastnou záhradkou, ďalej Royal Studio so vstupom do bazéna. Hotel má celkom 238 izieb. Rovnaký hotel sa tiež nachádza na pláži Kamala, ceny sú na vyžiadanie.

- Vybavenie: reštaurácie, 2 bary, požičovňa áut a skútrov, čistiareň, obchod, výťah, konferenčná miestnosť, baby sitting, pripojenie k internetu, zmenáreň.

- Pláž: piesočnatá pláž priamo pred hotelom.

- Šport a zábava: 4 bazény, 2 detské bazény, vírivka, detstké ihrisko, programy pre deti i dospelých, fitness centrum, relaxačné kúpele, stolný tenis.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania Á la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, balkón alebo terasa, kúpeľňa s WC, TV, fén, minibar, obývacia časť so sedačkou, ladnička, trezor, kávovar, mikrovlná rúra, malá kuchynka bez sporáku, pripojenie k internetu.

- https://www.sunwingphuket.com/en-gb

Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok - Popis: hotel má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetovej metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Hotel ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby superior.

- Vybavenie: reštaurácia (nonstop) s thajskou i medzinárodnou kuchyňou, pekáreň s ponukou tort a kávy, bar, babysitting, trezory, čistiareň, konferenčné sály.

- Zábava a šport: vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, minibar, TV, telefón.

- Na izbe max. 3 osoby. 2 deti do 12 rokov sú možné v izbe deluxe s prístelkou za príplatok. 3 deti sú možné v izbe s prepojenými dverami.

- https://www.bangkokpalace.com/

-

deň 1 - ODLET Z PRAHY (VIEDNE): Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

deň 2 - PRÍLET DO BANGKOKU: Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 3 - BANGKOK: Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t ryžu zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si Prezrite kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)

deň 4 - BANGKOK - PHUKET: Raňajky, transfer na letisko v Bangkoku, 90-minútový let na ostrov Phuket, ktorý je turistami nazývaný perlou v Andamanskom mori. Transfer do Vášho hotela, ubytovanie.

deň 5 - PHUKET: Raňajky. Voľný program. Ostrov Phuket sa nachádza 700 km južne od Bangkoku. Je to najväčšie, zároveň však najdrahšie z thajských letovísk. Ostrov ponúka nepreberné množstvo aktivít od športového vyžitia na pláži až po zaujímavé výlety do blízkeho i vzdialenejšieho okolia. Večer sa ponúka návšteva centra nočného života na pláži Patong s mnohými barmi, krčmičkami a klubmi.

deň 14 - PHUKET - BANGKOK - PRAHA (VIEDEŇ): Raňajky. Transfer na letisko, odlet do Bangkoku a následne do Prahy/Viedne.

deň 15 - PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE):Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -