Vyhľadávanie zájazdu

Suwan Palm Beach Resort *** Thajsko Khao LakTermíny a ceny

Suwan Palm Beach Resort *** Thajsko Khao Lak

Suwan Palm Beach Resort *** - POPIS: tento elegantný butikový rezort sa nachádza v srdci Nang Thong Beach a leží doslova len pár metrov od Andamanského mora. V porovnaní s veľkými sieťovými rezortmi, ktoré sú plné turistov a neposkytujú dostatok súkromia, hotel Suwan Palm Beach Resort pozostávajúc z 59 izieb ponúka podobné služby a možnosti pre svojich klientov. Rezort sa pýši rodinnou atmosférou, pekným a čistým ubytovaním, krásnou záhradou, veľkým bazénom, výborným servisom, krásnou plážou. Všetko, čo potrebujete pre svoju nezabudnuteľnú dovolenku na Khao Lak. Rezort sa nachádza neďaleko centra s trhmi a nočným životom. Transfer loďou z Phuketu na ostrov Khao Lak trvá okolo 1 hodiny.

- VYBAVENIE: 24-hodinová recepcia, záhrada, vonkajší bazén, „Coconutes“ reštaurácia, plážový bar, Wi-Fi pripojenie v izbách i spoločných priestoroch, Meal & Mart obchod, fitness centrum.

- PLÁŽ: priamo pri hoteli pekná a priestranná piesočná pláž.

- ZÁBAVA A ŠPORT: bazén, fitness centrum, vodné športy za poplatok, masáže za poplatok.

- STRAVOVANIE: raňajky formou bufetu. Možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii Coconuts.

- VYBAVENIE IZIEB: kúpeľňa s WC a sušičom vlasov, klimatizácia, 1 veľká manželská posteľ, TV, mini chladnička s vodou, set na prípravu kávy a čaju, trezor, balkón.

Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok - Popis: hotel má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetovej metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Hotel ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby superior.

- Vybavenie: reštaurácia (nonstop) s thajskou i medzinárodnou kuchyňou, pekáreň s ponukou tort a kávy, bar, babysitting, trezory, čistiareň, konferenčné sály.

- Zábava a šport: vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, minibar, TV, telefón.

- Na izbe max. 3 osoby. 2 deti do 12 rokov sú možné v izbe deluxe s prístelkou za príplatok. 3 deti sú možné v izbe s prepojenými dverami.

- https://www.bangkokpalace.com/

-

deň 1 - ODLET Z VIEDNE/PRAHY: Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

deň 2 - BANGKOK: Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 3 - BANGKOK: Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t rýdzeho zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si prehliadnete kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)

deň 4 - BANGKOK – KHAO LAK: Raňajky, transfer na letisko v Bangkoku, 90-minútový let na ostrov Phuket a následný 60-minútový transfer do Vášho hotela v letovisku Khao Lak, ubytovanie.

deň 5 - KHAO LAK: Raňajky. Voľný program. Khao Lak leží v provincii Phang Nga na západnom pobreží Andamanského mora cca 100 km od hlavného mesta Phuketu. Sú tu nádherné dlhé piesočnaté pláže, ktoré lákajú k romantickým prechádzkam. Hlavným centrom mesta je Bang La On, kde je veľa reštaurácií, barov a obchodov. Z väčšiny hotelov je možné dochádzať do centra hotelovým minibusom, prípadne taxíkom. Khao Lak je letovisko vhodné pre pokojnú dovolenku.

deň 14 - KHAO LAK – BANGKOK – PRAHA/VIEDEŇ: Raňajky. Transfer na letisko, odlet do Bangkoku. Prestup na medzinárodné letisko, odlet späť do Prahy/Viedne.

deň 15 - PRÍLET PRAHA/VIEDEŇ:Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -