Vyhľadávanie zájazdu

The Breakers Diving **** Egypt, Soma BayTermíny a ceny

The Breakers Diving **** Egypt, Soma Bay

Popis hotela -

Poloha:Tento moderný hotel je situovaný v pokojnejšej časti strediska, priamo pri súkromnej piesočnatej pláži. Oblasť je ideálna aj na šnorchlovanie, nájdete tu totiž priam fascinujúci koralový útes. Okrem šnorchlovania je toto miesto doslova rajom pre potápačov, surfistov, či vyznávačov iných vodných športov.

 Popis:V tomto hoteli s veľmi príjemnou atmosférou sa nachádza 173 izieb. Vybavený je samozrejme vstupnou halou s recepciou a WiFi pripojením, taktiež tu nájdete hlavnú bufetovú reštauráciu, niekoľko barov, fitness centrum alebo kino pod holým nebom. Oddýchnuť si môžete aj na slnečnej terase s krásnym výhľadom. Vo vonkajšej časti je hosťom k dispozícii vyhrievaný bazén, plážový bar s chill-out zónou, panoramatická sauna s výhľadom na more, alebo oblasť vyhradená na precvičenie jogy.

 Ubytovanie:Komfortne zariadené izby sú vybavené kúpeľňou, sušičom vlasov, telefónom, SAT TV, WiFi, trezorom, minibarom (za poplatok), klimatizáciou a balkónom alebo terasou. K dispozícii sú taktiež izby s výhľadom na more.

 Šport/Zábava:Panoramatická sauna s výhľadom na more, plážový volejbal, posilňovňa, futbal, tematické večery, príležitostne živá hudba.

 Stravovanie: PolpenziaRaňajky a večera formou bufetu, obed formou výberu z menu.  Cena zahŕňa

Cena nezahŕňa

Víza

Letiskové poplatky


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -