Vyhľadávanie zájazdu

The Grand Palace ***** Egypt HurghadaTermíny a ceny

The Grand Palace ***** Egypt Hurghada

Popis hotela -
  • Neskorý check out

  • Skorý check in

  • Priamy transfer z letiska 

  • Bezplatné WIFI pripojenie v lobby


  • Slovensky/česky hovoriaci delegát

  • Nemecky a anglicky hovoriaci personálPoloha:Novootvorený hotel The Grand Palace sa nachádza vedľa sesterského hotela The Grand Hotel, priamo pri širokej piesočnatej pláži. Od centra samotnej Hurghady je vzdialený približne 10 km, od medzinárodného letiska 3 - 5 km.Popis:Tento luxusný hotelový rezort je najnovším 4,5* hotelom, ktorý je určený len pre dospelých. Hosťom ponúka ubytovanie v 319 izbách, vybavený je vstupnou halou s elegantným lobby barom, s niekoľkými reštauráciami. Hotel obklopuje priestranný vonkajší areál, v ktorom nájdete tri bazény (jeden v zime vyhrievaný - momentálne mimo prevádzky) a slnečnú terasu. V tesnej blízkosti hotela sa nachádza aj nákupná pasáž Grand Mall s množstvom obchodov, reštaurácií či barov. V hotely sa nenachádzajú izby vhodné pre hendikepovaných.Pláž:Dlhá a čistá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora leží priamo pred hotelom. Ležadlá, matrace, slnečníky a plážové osušky sú k dispozícii zdarma.Ubytovanie:- štandardné izby: sú vybavené kúpeľňou (sprcha, WC, sušič vlasov), klimatizáciou, telefónom, SAT – TV, chladničkou a setom na prípravu kávy/čaju. K izbám prislúcha taktiež balkón alebo terasa.

- junior suite: sú orientované na bazén, záhradu alebo more. Nachádzajú sa tu taktiež suity s prístupom do bazéna cez terasu alebo väčšie suity s priamym prístupom do bazéna.

- súkromné vilky s výhľadom na more: sú vybavené spálňou, obývacou časťou, jedálňou, saunou a súkromným bazénom alebo vírivkou.Stravovanie: All inclusiveRaňajky, obedy a večere v hlavnej reštaurácii. Počas dňa snack, káva, čaj. Miestne alkoholické nápoje k dispozícii od 10:00 do polnoci, nealkoholické 24 hodín. Nosenie AIl inclusive náramkov je povinné. Podrobný rozpis All inclusive služieb obdržia klienti na recepcii hotela pri ubytovaní.Šport a zábava:Stolný tenis, biliard, šípky. V susednom hoteli Grand Hotel možnosť využitia sauny, vírivky, a dvoch tenisových kurtov.

 Cena zahŕňa

Cena nezahŕňa

Víza

Letiskové poplatky


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -