Vyhľadávanie zájazdu

The Residence Zanzibar ***** Zanzibar Tanzánia južné pobrežieTermíny a ceny

The Residence Zanzibar ***** Zanzibar Tanzánia južné pobrežie

The Residence Zanzibar ***** - južné pobrežie - POPIS: rezort leží na sviežom tropickom pozemku s rozlohou 32 hektárov, na ostrove Zanzibar. The Residence sa inšpiruje kultúrami ostrova a miesi moderný komfort so svahilskými, ománskymi, britskými a indickými vplyvmi. Rezort je vhodný aj pre rodiny s deťmi. The Residence je vzdialený 55 minút od letiska a hlavného mesta Stone Town. Nachádza sa na pokojnom juhozápadnom pobreží ostrova, len 20 minút jazdy od dediny Kizimkazi, ktorá je známa svojim delfíním safari.

- VYBAVENIE: recepcia s nepretržitou prevádzkou, služba concierge, úschovňa batožín, možnosť rezervácie výletov, zmenáreň, opatrovanie detí/služby pre deti za príplatok, čistiareň/práčovňa za príplatok, biznis centrum, spoločenská miestnosť/miestnosť s tv, obchody (na mieste), požičovňa áut, kaderníctvo/kozmetika, izbová služba.

- PLÁŽ: krásna dlhá rovná pláž s jemným bielym pieskom priamo pri hoteli.

- ZÁBAVA A ŠPORT: bazén s výhľadom na oceán, klimatizované fitness centrum, osvetlený tenisový kurt, ponuka vodných športov (kajak, vodné bicykle, windsurfing, šnorchlovanie), exkurzie v okolí, SPA/kúpele, sauna, vírivka/jacuzzi, masáže za príplatok, odpočinková zóna s vírivkou, prenájom bicyklov (zadarmo), hodiny jogy, stolný tenis, biliard, kurz varenia, rybolov za príplatok, večerný animačný program.

- STRAVOVANIE: polpenzia - za príplatok plná penzia (40,- EUR/osoba/noc) alebo All Inclusive (100,- EUR/osoba/noc). V rezorte sa nachádzajú tieto reštaurácie a bary: The Dining Room (raňajky a obedy, ponuka v štýle „Á la carte“ ponúka lákavé a ľahké obedy, vo večerných ponuka čerstvých potravín a mäsa s ománskymi a africkými chuťami); The Pavilion Restaurant ( vodné fajky, tradičná hudba, menu zo stredozemia aj Blízkeho východu; The Dining Room Bar (bar v blízkosti bazénu s ponukou drinkov).

- VYBAVENIE IZIEB: všetkých 66 vil je luxusne zariadených a vybavených moderným a štýlovým nábytkom. Každá vila je ďalej vybavená satelitnou televíziou, CD/DVD prehrávačom v obývacej izbe, minibarom, telefónom s priamym vytáčaním, sušičom vlasov, moskytiérou, osobným trezorom, príslušenstvom pre prípravu kávy a čaju, širokopásmovým prístupom k internetu, klimatizáciou a stropnými ventilátormi v obývacej izbe a v spálni. Na verande, s výhľadom na súkromný bazén (veľký 30 až 35m2 a 1,2 metrov hlboký), sú prútené stoličky a denné lôžka slúžiace k relaxácii hostí alebo k vychutnávaniu si výhľadu. Bicykle sú k dispozícii pri každej vile k preskúmaniu záhrad a okolia.

- https://www.cenizaro.com/theresidence/zanzibar

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku vo Viedni 2 hodiny pred plánovaným odletom. Odlet na Zanzibar s prestupom v Dohe.

deň 2 - POBYT NA ZANZIBARE: Skorý ranný prílet na Zanzibar. Uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa výberu. Voľný program. Pobyt pri mori s raňajkami či službami All inclusive. Možnosť pozorovania koralov - necelých 500 m od pobrežia, kam je možné pri odlive, hlavne na východnom pobreží, prísť peši (až k útesu) a pozorovať bohatý podmorský život (obuv do vody je nutná). Odporúčame využiť bohatú ponuku fakultatívnych výletov. Je možné navštíviť starobylé centrum mesta Zanzibar – Stone Town, ďalej sú veľmi obľúbené výlety do oblasti Kizimkazi - s pozorovaním delfínov, rybárčenie, návštevy fariem na pestovanie korenín, ktorých vôňa sa tiahne celým ostrovom, a taktiež návšteva pôvodného pralesa, jediného miesta, kde žijú guerézy pláštikové.

deň 10 - ODLET DO VIEDNE: Celý deň voľno na relax a kúpanie. Vo popoludňajších hodinách (cca o 14:30 hodine) transfer na letisko, odlet do Viedne.

deň 11 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne v ranných hodinách.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -