Vyhľadávanie zájazdu

The Three Corners Equinox Beach Resort ***** Egypt Marsa AlamTermíny a ceny

The Three Corners Equinox Beach Resort ***** Egypt Marsa Alam

Poloha - Hotel sa nachádza v záhrade, 30 km od letiska Marsa Alam.

Vybavení - Hotel vhodný pre všetky vekové kategórie, rodiny s deťmi aj milovníkov potápania. Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, reštaurácia á la carte s kuchyňou talianskou, lobby bar, bar pri bazéne, bar na pláži, maurská kaviareň, Wi-Fi pripojenie na recepcii a terase zadarmo, čistiareň, obchod. 

Pokoje - Izby s vlastným sociálnym zariadením, klimatizáciou, TV so satelitným príjmom, telefónom, trezorom, balkónom alebo terasou. Možnosť až dvoch prísteliek.

Pláž - Piesočnatá pláž leží priamo pri hoteli. Do hlbokej vody po móle cez koralové podložie. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zadarmo.

Sport - Dva vonkajšie bazény ( jeden v zime vyhrievaný), vonkajšie jacuzzi, stolný tenis, volejbal, šípky, tenis, vodné pólo, aerobic, animačné programy, biliard, boccie, vodné športy na pláži.

Stravování - All inclusive, ktoré zahŕňa: -raňajky, obedy a večere formou bufetu vrátane nápojov miestnej výroby-10:00 - 11:30 neskoré raňajky-14:30 - 16:00 popoludňajšie občerstvenie-16:00 - 17:00 popoludňajšia káva, čaj, zákusky-10:00 - 24:00 nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej  výroby vo vybraných reštauráciách a baroch podľa ich otváracej doby

Děti - Dva bazény, ihrisko, miniklub.

Poznámka - Pri cestách do Egypta musí mať cestujúci pas platný ešte minimálne 6 mesiacov po návrate. Každé dieťa musí mať vlastný cestovný pas.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -