Vyhľadávanie zájazdu

Three Corners Fayrouz Plaza **** Egypt Marsa AlamTermíny a ceny

Three Corners Fayrouz Plaza **** Egypt Marsa Alam

Popis hotela -

Poloha:



Nachádza sa priamo na pláži, vzdialenosť od letiska Marsa Alam je 6 km, 2 km do centra mesta Port Ghalib. Za poplatok je možnosť využitia kyvadlovej dopravy, ktorá je ponúkaná do centra mesta. Vzdialenosť od letiska Hurghada je približne 220 km. 



Popis:



Rezort je postavený v Núbijskom štýle s niekoľkými 2-poschodovými budovami a spolu má 160 izieb. K vybaveniu hotela patrí lobby s recepciou, Wi-Fi pripojenie v lobby bare, obchody so suvenírmi, diskotéka, trezor, amfiteáter, wellness centrum, hlavná reštaurácia, à la carte reštaurácia, kaviareň, 3 bary. V pekne udržiavanom areáli sa nachádza sladkovodný bazén s barom pri bazéne a detský bazén. Ležadlá, matrace, slnečníky a plážové osušky sú k dispozícii pri bazéne a na pláži bez príplatku.



Ubytovanie:



Komfortné izby sú vybavené vaňou, WC, klimatizáciou (sezónne), satelitnou TV s plochou obrazovkou, telefónom s priamou voľbou, minibarom (za poplatok), trezorom, fénom, terasou alebo balkónom s výhľadom na more. Izby typu Superior majú rovnaké vybavenie, ale boli kompletne zrekonštruované v roku 2014.



Stravovanie: All inclusive



Raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie, popoludňajší čaj, káva a pečivo, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje od 10.00 do 24:00



Šport a zábava:



Stolný tenis, fitnes centrum, plážový volejbal, futbal, biliard, šnorchlovanie, denné a večerné animačné programy. Za poplatok: wellnes centrum s masážami a procedúrami, saunou, parným kúpeľom, potápačským centrom s nemecky hovoriacimi inštruktormi.



Deti:



Detský bazén, detský klub, detské animácie, mini disko, detské ihrisko.



 



Cena zahŕňa

Cena nezahŕňa

Víza

Letiskové poplatky


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -