Vyhľadávanie zájazdu

Three Corners Ocean View El Gouna **** Egypt, El GounaTermíny a ceny

Three Corners Ocean View El Gouna **** Egypt, El Gouna

Popis hotela -

Poloha:Nachádza sa v novovybudovanej štvrti El Gouna Abu Tig Marina, približne 1 km od živého centra. V tesnej blízkosti rezortu tak nájdete niekoľko barov, reštaurácií a obchodov. Od dlhej piesočnatej pláže je hotel vzdialený zhruba 800 metrov, zdarma vás k nej privezie hotelový shuttle bus.

 Popis: Luxusný hotel postavený v orientálnom štýle sa skladá z 2 budov, s celkom 234 izbami. Svojim hosťom ponúka širokú škálu vybavenia. Ich súčasťou je priestranná vstupná hala s recepciou, Wi-Fi v bare, hlavná reštaurácia, 2 reštaurácie à la carte (belgická a talianska), rôzne bary, internetový kútik a práčovňa. Vo vonkajšom areáli sa nachádzajú 2 (v zime vyhrievané) bazény, samostatný detský bazén, slnečná terasa, pool/snack bar a bar na pláži. Ležadlá, matrace a slnečníky sú pri bazéne a na pláži v cene, plážové osušky sú k dispozícii v hoteli na kauciu.

 Ubytovanie: Komfortné dvojlôžkové izby sú vybavené sprchou, WC, sušičom vlasov, telefónom, trezorom, satelitným TV, minibar (za poplatok), klimatizáciou, balkónom/terasou alebo francúzskym balkónom.

 Šport: Stolný tenis, plážový volejbal, vodný aerobik, šípky, posilňovňa.  Denný animačný program, večerná show so živou hudbou a tancom. Za poplatok: wellness a kozmetické procedúry, kúpele, sauna, parný kúpeľ, jacuzzi, rôzne vodné športy na pláži, potápačské centrum, 18-jamkové golfové ihrisko Jazda na koni, požičovňa bicyklov, mini-golf.

 Stravovanie: All Inclusive Raňajky, obedy a večere z pestrej ponuky, popoludňajšiu káva/čaj a pečivo, občerstvenie počas dňa. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do polnoci.  Cena zahŕňa

Cena nezahŕňa

Víza

Letiskové poplatky


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -