Vyhľadávanie zájazdu

Titanic Deluxe Belek ***** Turecko BelekTermíny a ceny

Titanic Deluxe Belek ***** Turecko Belek

Popis - Vzdialenosť od letiska: 30 km Antalya Najbližšie mesto (km): Kadryia 3 km Typ pláže: piesočnato-kamienková Vzdialenosť od pláže: 1,2 km

Základné informácie - Ukrytý v zelených borovicových lesoch Beleku, perly Tureckej rivéry, na pomedzí rieky Beşgöz a tyrkysového Stredozemného mora na vás čaká luxusný rezort Titanic Deluxe Belek. Svojim hosťom ponúka prvotriedne služby, štýlové ubytovanie, kvalitnú a pestrú stravu, širokú paletu športových a zábavných aktivít, odpočinok vo wellness centre a program pre vašich najmenších v detskom klube. Rezort odporúčame všetkým vekovým kategóriám vrátane náročných klientov.

Poloha - Hotel sa nachádza 6 km od mesta Belek, 30 km od medzinárodného letiska v Antalyi.

Vybavenie izieb - Štandardná izbaŠtýlovo a vkusne zariadené štandardné izby disponujú balkónom, kúpelňou so sprchovým kútom, WC a sušičom vlasov. K štandardnému vybaveniu patrí centrálna klimatizácia, telefón, Wifi, Full HD Led TV, trezor, minibar a súprava na prípravu teplých nápojov. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov. Eco, Promo, prípadne Club izby môžu byť znevýhodnené polohou, alebo nemusia mať balkón.

Pláž - Piesočnato-kamienková pláž sa nachádza 1,2 km od hotela. Slnečníky, ležadlá a osušky sú na pláži k dispozícii bez poplatku.

Strava - Hlavná reštaurácia je rozdelená do dizajnovo odlišných sekcií a svojim hosťom ponúka špeciality domácej i medzinárodnej kuchyne. K dispozícii sú à la carte reštaurácie a niekoľko barov vrátane baru pri bazéne a na pláži.

Pre deti - Pre najmenších je pripravený detský Tini klub pre deti rôznych vekových kategórií vrátane teenagerov, zábavný park, telocvičňa, detské ihrisko na pláži, detské bazény s tobogánmi, vyhradená detská časť na pláži. Stráženie detí je za poplatok.

Šport a zábava - O zábavu sa postarajú pestré denné a večerné animačné programy, vodná gymnastika, akrobatické a tanečné vystúpenia medzinárodných umelcov, živá hudba, diskotéky a rôzne párty, bingo, karaoke, kino. K dispozícii je bez poplatku stolný tenis, šípky, boccia, air soft a playstation. Pre športovcov je zdarma k dispozícii plážový volejbal, basketbal, vodný basketbal, futbal, volejbal, tenisové kurtov a posilňovňa. Spoplatnené sú vodné športy na pláži, súkromné lekcie tenisu, osvetlenie tenisových kurtov a zapožičanie výbavy, hodiny plávania a potápania, osobný tréner, bowling, biliard, lekcie golfu.

Wellness - Be Fine Wellness & SPA ponúka turecký kúpeľ, tradičnú a bio saunu, parnú miestnosť, snežnú miestnosť, vnútorný bazén a vonkajší bazén so slanou vodou a relaxačné zóny bez poplatku. Za poplatok môžete vyskúšať rôzne druhy masáží, solárium a skrášľovacie procedúry v salóne krásy.

Koncept - Koncepty All Inclusive, High Class All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy a večere formou bufetu, snacky počas dňa, nealkoholické a alkoholické nápoje. Importované nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

Web - www.titanic.com.tr


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -