Vyhľadávanie zájazdu

Titanic Royal Resort ***** Egypt HurghadaTermíny a ceny

Titanic Royal Resort ***** Egypt Hurghada

ÚVOD:
„Titanic Royal“ je luxusný 5 hviezdičkový hotel, ktorý poskytuje dokonalý komfort a štýl so širokou škálou služieb a vybavenia. Hotel stelesňuje luxus a oddych, ktorý posyktuje nezabudnuteľný zážitok pre Vás a Vašu rodinu.

LOKALIZÁCIA:

Pre zobrazenie lokality kliknite TU

Tento luxusný hotel "Titanic Royal" má ideálnu polohu v blízkosti centra Hurghady. Grand lobby je najlepší svojho druhu s panoramatickým výhľadom (cez sklenené dvere) s výškou 9 m, ktoré umožňujú prístup a pohľad na jedinečný zážitok s dokonalou kombináciou zábavy a kultúry; vrátane aquaparku, ktorý sa skladá z 13 tobogánov vedúcich do rôznych nádherných bazénov s celkovou rozlohou 5200 m2.

Centrum- 17km

Letisko- 10km
PLÁŽ:

Piesocná pláž: dĺžka pláže je 180 m.

Pozvoľný vstup

Odporúčame obuv do vody.UBYTOVANIE:
Hotel ponúka ubytovanie v rámci 387 izieb a apartmánov, ktoré sú starostlivo navrhnuté a zariadené. Väčšina z nich má výhľad na Červené more, aby ste si mohli vychutnať sofistikovaný dizajn a romantický výhľad na pobrežie Červeného mora pozdĺž prírodnej pláže s dĺžkou 180 metrov. WI-FI zdarma je pohodlne dostupné vo všetkých predajniach a izbách.

STRAVOVANIE:

 All inclusive

 Hotel Titanic Royal ponúka nádherný výber nezabudnuteľných kulinárskych zážitkov, najlepší výber tradičných a medzinárodných jedál. Hlavná reštaurácia Diamond predstavuje svetovú kuchyňu a miestne chute egyptskej kuchyne. K dispozícii je 6 barov, 24-hodinový salónik a Shisha bar. Hotel má 3 reštaurácie A la Carte s rôznymi konceptmi (Talianská, Ďaleký východ a Mongolská). Vyžaduje sa predchádzajúca rezervácia a "dress code". Diétne menu sa podáva v hlavnej reštaurácii.
MOŽNOSTI VYŽITIA:

Hostia majú právo používať Titanic Resort & Aqua Park, ktorý má 30 tobogánov - na druhej strane ulice, len 200 metrov od hotela - bezplatne

Medzinárodný viac jazyčný animačný tím; živé vystúpenia na mieste; Súťaže, hry a plážové aktivity okrem nočných predstavení: súťaže, kabarety, tance, živá hudba a DJ a mnoho ďalších extravagantných predstavení.

Hostesky sa postarajú o deti od 4 do 12 rokov, k dispozícii je pestrý a denný program aktivít a služba

"Babysitting" je k dispozícii za príplatok.

 Titanic sa nachádza v blízkosti pláže a ponúka množstvo skvelých rekreačných aktivít, medzi ktoré patrí detský bazén s tobogánom, špeciálne navrhnuté ihrisko a rôzne predstavenia ako "Miniland" a "Minimix Show", mini diskotéka, detské ihrisko.

Mini club, prevádzkové hodiny od 10:00- 12:30 a od 15:00- 16:30.

  ODPORÚČAME:
Hotel odporúčame pre všetky vekové kategórie, pre rodiny s deťmi, pre milovníkov vodného sveta a tobogánov.


 

V cene je zahrnuté: spiatočná letenka, letiskové, bezpečnostné, palivové a servisné poplatky, transfer do/z hotela, ubytovanie, príslušné stravovanie, delegát CK. V prípade zadania do kalkulácie aj poistenie a poplatok za víza (nepovinné poplatky cez CK)

 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -