Vyhľadávanie zájazdu

Tokaj a okolieTermíny a ceny

Tokaj a okolie

Úvod - 3-dňový autokarový zájazd

Perex - Jedinečné jaskynné termálne kúpele v Miskolctapolca, vinárska oblasť Tokaj s ochutnávkou známych vín, Egerszalók so soľným kopcom, miniatúra tureckého Pammukale a na záver červené víno Egri Bikavér so špecialitami maďarskej kuchyne v historickej vinárskej oblasti.

Ubytovanie - 2x v hoteli 3*

Stravovanie - 2x raňajky

Poznámka - Zmena programu vyhradená.

Doprava - Autokarová

1. deň - Odchod zo Slovenska v skorých ranných hodinách. Príchod do historickej vinárskej oblasti Tokaj. Prehliadka vinárskej dedinky, následne návšteva vínnej pivnice s výkladom a ochutnávkou tokajských vín. Vo večerných hodinách odchod na ubytovanie.

2. deň - Po raňajkách návšteva jedinečných jaskynných kúpeľov Barlangfürdő v Miskolctapolca. Termálna voda jaskynného systému je svetovou raritou, 30 °C teplú liečivú vodu ešte neobjavili v žiadnom inom krase. Pekné, zrenovované jaskynné kúpele poskytujú návštevníkom kúpajúcim sa v skalových bazénoch, dutinách a úzkych priechodoch nezabudnuteľné zážitky. Popoludní prehliadka mesta Miskolc. Historické jadro pochádza z konca 15. storočia a jeho najkrajšou časťou je pešia zóna s pekne zrenovovanými starobylými domami. V centre stojí významný gotický kalvínsky kostol. Návrat na ubytovanie.

3. deň - Raňajky. Odchod do dedinky Egerszalók, ležiacej neďaleko mesta Eger, kde budeme mať možnosť sa okúpať v miestnych kúpeľoch. Vyzrážané soli časom sformovali soľný kopec s plochými jazierkami, miniatúrny maďarský variant tureckého Pammukale. Pokračovanie do historickej vinárskej oblasti s najslávnejším červeným vínom Egri Bikavér. Nenecháme si ujsť špeciality maďarskej kuchyne v niektorej z mnohých typických pivníc a na záver nás čaká ochutnávka egerských vín s výkladom. Príchod na Slovensko v neskorých večerných hodinách.


Celková cena zahŕňa - Dopravu luxusným autokarom. 2x ubytovanie s raňajkami v hoteli 3*. 2x ochutnávku vína s občerstvením. Sprievodcu CK SATUR.

Celková cena nezahŕňa - Doplatok za jednolôžkovú izbu. Doplatok za miestenku. Doplatok za 2 večere. Vstupy. Pobytovú taxu. Cestovné poistenie.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -