Vyhľadávanie zájazdu

Tropical Princess Beach Resort **** Dominikánska republika Punta CanaTermíny a ceny

Tropical Princess Beach Resort **** Dominikánska republika Punta Cana

Tropical Princess Beach Resort & SPA ****, Punta Cana - Popis • Hotelový komplex leží pri jednej z najkrajších pláží Karibiku - Bavaro, medzi hotelmi Punta Cana Princess a Caribe Club Princess. Od letiska je vzdialený 25 kilometrov. V krásnej palmovej záhrade nájdete bazény pre deti i dospelých, slnečné terasy a veľa ďalšieho zariadenia na strávenie nezabudnuteľnej rodinnej dovolenky. Vybavenie hotela • Hotel má pre svojich hostí k dispozícii lobby s recepciou, 3 reštaurácie, snack bar, creperia, 3 bary, diskotéku, obchod so suvenírmi, 2 bazény pre dospelých a pre deti, posilňovňu, saunu a Spa centrum. Hostia môžu plne využívať reštaurácie a bary v susednom hoteli Caribe Club Princess (okrem A la Carte reštaurácií). pláž • Jedna z najkrajších piesočných pláží Karibiku s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do vody - Bavaro je priamo pri hoteli. Zábava a šport • Animačné programy počas dňa na pláži a pri bazéne. Večerné animácie v lobby. Detský a mládežnícky klub, Princess Tower Casino v hoteli Bavaro Princess, posilňovňa, sauna, nemotorizované vodné športy a úvodný hodina potápania v bazéne. Za poplatok: vodné športy, kaderníctvo, SPA centrum, internet, motorizované vodné športy, tenis, minigolf, požičovňa bicyklov. V areáli je k dispozícii lekár. Stravovanie • All Inclusive - raňajky, obedy, večere formou bufetu, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby 24 hodín denne. Vybavenie izieb • Všetky izby majú kúpeľňu s WC, fén, klimatizáciu, minibar, trezor (za poplatok), TV, telefón, minibar s nealkoholickými nápojmi, terasa alebo balkón. K dispozícii sú aj rodinné izby s oddelenými spálňami a dvoma kúpeľňami - za príplatok.

- ,

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet a prílet do Dominikánskej republiky do Dominikánskej republiky. Uvítanie na letisku a transfer do hotela v Punta Cane podľa výberu. Nocľah.

deň 2 - PUNTA CANA: Pobyt pri mori s programom All Inclusive. Punta Cana je najznámejším a najvyhľadávanejším letoviskom Dominikánskej republiky vďaka svojim prekrásnym nekonečným piesočným plážam, tieneným palmovými hájmi. More Vás láka na kúpanie blankytne modrou farbou a jemný biely piesok Vás vyzýva na leňošenie na pláži. Program All Inclusive zahŕňa plnú penziu formou bufetu, občerstvenie počas celého dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby aj širokú ponuku najrôznejších športových aktivít – nemotorizované vodné športy, tenis, stolný tenis, volejbal, jazda na bicykli či na koni a ďalšie. Večer sú pre hotelových hostí pripravené animačné programy s bohatým kultúrnym programom vrátane kurzov tanca merengue. Pri pobyte v Punta Cane najmä rodinám s deťmi odporúčame návštevu delfinária a minizoo Manati či celodenný výlet k ostrovom Saona či Catalina s ideálnymi podmienkami na potápanie a na šnorchlovanie.

deň 10 - ODLET DO VIEDNE: Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Poobede transfer na letisko a odlet do Viedne.

deň 11 - PRÍLET DO VIEDNE:Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -